(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

«ІГРИ РОЗУМУ»

Мозок – найскладніший орган в організмі людини. Ми використовуємо його протягом всього свого життя і зазвичай навіть не задумуємося про його роль в виконанні тих чи інших щоденних завдань.

Коли ми дивимося на світ, займаємося повсякденними справами, обмірковуємо важливі питання – ми використовуємо мозок. Завдяки йому ми здатні розуміти, пам’ятати, бачити, відчувати. Але чи задумувалися ви колись, що часто ваш мозок грає з вами і показує вам те чого немає насправді?

15 травня студенти групи ОФП на виховній годині «Ігри розуму» мали змогу переконатися в тому, що інколи ми сприймаємо певні речі не такими, якими вони є насправді.

На занятті студенти виконували різноманітні завдання, які доводили, що мозок час від часу вводить нас в оману і показує нам те, чого насправді немає. Також студенти дізналися багато способів і методів, як покращити та розвинути свою память, оскільки за словами нейробіологів «память – це мяз, який можна накачати». Також, студенти розвивали свою логіку та інтуїцію, розв’язували цікаві логічні задачі, зокрема відому логічну задачу Ейнштейна.

Викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін

Матвіїв І. В.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять