(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Інформаційно-просвітницька година "Правовий статус неповнолітніх"

P71204 124252
Найкраще задоволення інтересів та потреб дитини –
це один із найважливіших пріорітетів державної політики

04 грудня 2017 року в рамках проведення тижня права юрисконсульт Бережанського агротехнічного коледжу провела інформаційно-просвітницьку годину з презентацією слайдів зі студентами 2 курсу відділення «Економіки і прикладної екології» групи ОФ-21М на тему: «Правовий статус неповнолітніх».

Під час заходу юрисконсультом були зроблені посилання на ряд міжнародно-правових та національних номативних актів, які встановлюють та захищають права і свободи неповнолітніх, зокрема, на Загальну Декларацію ООН з прав людини, Конвенцію ООН про права дитини, Конституцію України, Сімейний кодекс України, Цивільний кодекс України, Кримінальний кодекс України, Кодекс України про адміністративні правопорушення, Кодекс законів про працю, та ін., також на цілу низку законів, які регулюють правовий статус дітей в Україні.

Студенти мали змогу ознайомитися із спеціальними статусами, які можуть бути отримані дітьми в разі настання відповідних обставин, із класифікацією прав неповнолітніх, за які правопорушення неповнолітніх можуть притягнути до кримінальної, адміністративної відповідальності, з якого віку настає відповідальність за злочини і адміністративні правопорушення, особливості укладення цивільно-правових договорів з особами, які не досягли повноліття.

P71204 121403P71204 121350

Також студенти дізналися про дієздатність фізичної особи – з якого віку особа стає дієздатною, про часткову та неповну дієздатність, також в яких випадках дієздатність особи може бути обмежено.

Крім того, юрисконсульт розповіла, як закон захищає працю неповнолітніх, які пільги і гарантії трудових прав встановлено для осіб, які не досягли повноліття, про робочий час неповнолітніх.

P71204 121427

На завершення доповіді було окреслено основні механізми захисту порушених прав дітей на національному та міжнародно-правовому рівнях.  

Зустріч відбулася в дружній атмосфері, студенти зацікавлено слухали доповідачку і дізналися для себе багато нового і цікавого.

Мета заходу – розширити знання неповнолітніх про сукупність їх прав та обов’язків, навчити захищати свої права, підвищити рівень правової культури та поінформованість щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту; при цьому викликати усвідомлення того, що саме права людини мають стати міцним фундаментом новітньої України.

Юрисконсульт БАТК
Крамар Н.П. 

Дошка оголошень

Погода

Погода

Публікації у яких оновлено інформацію

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять