(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ВИХОВНА ГОДИНА-ТРЕНІНГ "Порядок укладення трудового договору"

20171207 110557

З нагоди  Всеукраїнського тижня права 7 грудня 2017 року викладачем Юдіною А.А. з студентами групи Е–21М проведено виховну годину-тренінг на тему: «Порядок укладення трудового договору».  Студенти демонстрували знання, набуті під час вивчення курсу «Основи правознавства» у галузі  трудового права України.

Разом з викладачем відтворювали моделі поведінки роботодавця та особи, що влаштовується на роботу, – від співбесіди до здійснення запису про прийняття на роботу у трудовій книжці.  

Юридичну та етичну оцінку тренінгу давали самі ж студенти, що поділилися на дві групи – «юристів» і «психологів». Було розглянуто приклади: як потрібно і як непотрібно поводитися на початку трудових відносин і роботодавцю, і кандидату на вакантну посаду.

Викладачем було зауважено студентам, що серед них є не тільки майбутні працівники, але й майбутні керівники, яким доведеться приймати на роботу людей – для керівника не менш важливо знати законодавство про працю, щоб уникнути порушень при виплаті заробітної плати, наданні відпусток, незаконних звільнень та ін.

20171207 11054420171207 105634

 У ході заняття студентами піднімалися проблеми, з якими зустрічається молода людина при працевлаштуванні: небажання роботодавця оформляти трудові відносини з працівником згідно чинного законодавства, необхідність працівника тактовно, наполегливо захистити свої права у процесі спілкування з керівником і при цьому не створювати з ним  неприязних стосунків.

20171207 111534

На завершення виховної години студенти обмінялися думками про постійну потребу в Україні фахівців у галузі електроенергетики, про особливості їх спеціальності та висловили сподівання, що після завершення навчання у коледжі зможуть швидко знайти роботу. 

                                                                                              Викладач правознавства
                                                                                                                      Юдіна А.А. 

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять