(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Просвітницька акція «Не рубай ялинку!»

DSC 0107

Упродовж багатьох віків людина вважала себе «вінцем природи» і робила з нею все, що заманеться. Аж поки над нашою планетою не нависла примара глобальної екологічної катастрофи. Тепер ми схаменулися і хочемо повернутися назад, до рівноправних стосунків із флорою та фауною. Але позбутися давніх звичок не так просто. Вихід один — виховувати нові екологічно свідомі покоління.

DSC 0124DSC 0129

DSC 0133

У ставленні до новорічної ялинки, як у краплі води  відтворюється  наше ставлення до природи взагалі. Зустріч Нового року пов’язана в нашому житті із зеленою красунею-ялинкою, прикрашеною новорічними  іграшками. Ми до неї  звикли і рідко замислюємося над тим, у що обходиться природі наше бажання прикрасити живим деревом свою домівку. І як гірко буває бачити, що вже в перших числах січня стрункі деревця викинуто на вулицю, як непотрібний мотлох.

 В Україні протягом багатьох років проводиться акція «Не рубай ялинку!», спрямована на збереження зеленого багатства України – хвойних лісів.

DSC 0134DSC 0136

Акція покликана не тільки попереджувати  незаконного вирубування хвойних дерев, а й на формування громадської думки  про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни ялинок та сосен композиціями з гілок хвойних дерев, що дозволить значно скоротити попит на живі дерева, збереже життя багатьом лісовим красуням, на вирощування яких необхідно багато років і чималі кошти.

DSC 0146
Викладачі Дворська Л.А. та Роман Л.Х. провели виховну годину на тему   «Не рубай ялинку, збережи її!»  в нашому навчальному закладі, основна ідея якої – замінити ялинку зимовою композицією, що створить атмосферу новорічного свята і збереже життя зеленої красуні, адже збереження новорічних традицій не повинно шкодити  природі.

Справді, не обов’язково вирубувати дерево, адже помешкання можна прикрасити ялинковими гілками або поставити штучну ялинку.

Викладачі: Дворська Л.А.,Роман Л.Х.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять