(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ОСВІТНІ СЕРВІСИ MICROSOFT ДЛЯ УНІВЕРСИТЕТІВ»

У Національному університеті біоресурсів і природокористування України на факультеті інформаційних технологій 21 червня 2016 р. відбувся семінар-тренінг «Освітні сервіси Microsoft для університетів».

Учасниками від нашого коледжу були: Маріанна Михайлишин, Оксана Лещишин, Сергій Штогрин.

Семінар відкрив вітальним словом проректор з навчальної та виховної роботи, академік Сергій Кваша, який підкреслив важливість встигати за розвитком сучасних інформаційних технологій в освіті, не втратити темпи четвертої інформаційної революції.

Наталія Дорош, керівник відділу Microsoft по роботі з ВНЗ України ознайомила присутніх з основним трендами, тенденціями та трансформаційними процесами в освіті. Цікавими були приклади впровадження інноваційного хмарного сервісу Office 365 для організації спільної роботи та навчання в Донецькому національному університеті в режимі онлайн вебінару. якими поділився Олег Іванович.

Декан факультету інформаційних технологій Олена Глазунова представили основні напрями співпраці НУБіП України з корпорацією Microsoft.

Заключною у першій частині семінару стала цікава доповідь Тетяни Волошиної, керівника Microsoft Imagine Academy в НУБіП України. Вона поділилася досвідом впровадження Майкрософт-академії Imagine в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

У другій частині семінару-тренінгу за темами «Office 365 & Azure» (модератор - Роман Рудюк) та «Open EX+ Microsoft Imagine Academy» (модератор – Наталія Дорош) кожен учасник практично долучився до обговореного.

Михайлишин Мар'яна Степанівна

 

 

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять