(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

КОНСТИТУЦІЯ - ОСНОВА НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ

2016 06 24 164108  Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і 28 червня - День прийняття Конституції України.
  24 червня в читальному залі бібліотеки відбулися урочисті збори з нагоди 20-ї річниці затвердження Основного Закону нашої держави.
  Про історію прийняття та роль Конституції України у становленні української державності розказала присутнім викладач історії В. М. Орейда. В своєму виступі Віра Михайлівна підкреслила роль Основного Закону у сприянні консолідації суспільства навколо ідеї формування високого рівня правової свідомості та правової культури населення країни, виховання у громадян поважного ставлення до Основного Закону України.
  Конституція України - не лише результат довгих і складних процесів державотворення, компромісу між різними політичними силами, але й своєрідний путівник подальшого розвитку нашої держави.
  Прийняття Основного Закону держави стало продовженням багатовікових традицій українського народу, його прагнення жити в суверенній, незалежній, демократичній і правовій державі.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять