(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

МОВА ТА ПАТРІОТИЗМ ОБ’ЄДНАЛИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ОБЛАСТІ

28 лютого 2017 року на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області та ІІ етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Під час відкриття директор коледжу, доцент Світлана Пилипишин наголосила на необхідності шанування рідної мови та слова, а голова обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області Тетяна Бойчук поінформувала про головні завдання  в роботі методоб’єднання та в освітянській галузі загалом щодо особливостей викладання української мови та змін, що пропонує Міністерство освіти і науки України у викладанні дисциплін «Українська література» та «Зарубіжна література» у вузах.

Допоки студенти писали завдання олімпіади, викладачі вузів Тернопільщини  на науково-практичному семінарі мали можливість взнати особливості проведення роботи викладачами Бережанського коледжу в напрямку національно-патріотичного виховання, слухаючи доповіді заступника директора коледжу з виховної роботи Галини Процик, викладачів циклової комісії гуманітарних дисциплін Олександри Бойко та Оксани Зборівської. 

Приємним сюрпризом для учасників заходу стала екскурсія в Монастирок та вулицями й музеями міста, що було своєрідним ліричним продовженням неформальної частини семінару, коли викладач інституту Стефанія Білик, яка стала лауреатом премії конкурсу «Коронація слова-2016»,  виступила перед аудиторією зі своїми віршами про Революцію Гідності, Героїв Небесної Сотні, про вічні цінності буття (совість, гідність, чесність).

Поки журі перевіряло роботи студентів, учасників олімпіади, художні колективи продовжили тему національно-патріотичного виховання, показуючи багатство рідного слова, різнобарвність мови, демонструючи вокальні та танцювальні здібності. Вразив усіх присутніх танець «Плакала калина».

Наприкінці поважне журі в особі директора коледжу Світлани Пилипишин , голови обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області Тетяни Бойчук та методиста ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області Наталії Трачук нагородило переможця та призерів олімпіади:

І місце  - Козак Аліна (Чортківський державний медичний коледж) ;

ІІ місце  - Гевко Людмила (ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж»);

Федорчук Людмила (Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола);

ІІІ місце - Королюк Софія (Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя); Михайлецька Юлія (Тернопільський кооперативний торгівельно-економічний коледж); Добросельська Леся (Комунальна установа Тернопільської обласної ради «Теребовлянське вище училище культури»).

Переможець та призери отримали грамоти та цінні подарунки, викладачі, що підготували переможців, - подяки.

Подяки від ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області за високий  організаційний рівень у підготовці та проведенні заходів отримали викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін.

Роз’їжджалися учасники методоб’єднання та олімпіади вражені гостинністю бережанської землі, щирістю та теплим прийомом в коледжі та духом оптимізму та гумору екскурсовода, заступника директора з наукової роботи Бережанського краєзнавчого музею Миколи Проціва.

Голова циклової комісії гуманітарних дисциплін

П’єнтак Г.І.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять