(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

АКЦІЯ «НЕ РУБАЙ ЯЛИНКУ!»

Упродовж багатьох віків людина вважала себе «вінцем природи» і робила з нею все, що заманеться. Аж поки над нашою планетою не нависла примара глобальної екологічної катастрофи. Тепер ми схаменулися і хочемо повернутися назад, до рівноправних стосунків із флорою та фауною. Але позбутися давніх звичок не так просто. Вихід один — виховувати нові екологічно свідомі покоління.

У ставленні до новорічної ялинки, як у краплі води відтворюється наше ставлення до природи взагалі. Зустріч Нового року пов’язана в нашому житті із зеленою красунею-ялинкою, прикрашеною новорічними іграшками. Ми до неї звикли і рідко замислюємося над тим, у що обходиться природі наше бажання прикрасити живим деревом свою домівку. І як гірко буває бачити, що вже в перших числах січня стрункі деревця викинуто на вулицю, як непотрібний мотлох.

В Україні протягом багатьох років проводиться акція «Не рубай ялинку!», спрямована на збереження зеленого багатства України – хвойних лісів.

Акція покликана не тільки попереджуватинезаконного вирубування хвойних дерев, а й на формування громадської думки про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни ялинок та сосен композиціями з гілок хвойних дерев,що дозволить значно скоротити попит на живі дерева, збереже життя багатьом лісовим красуням, на вирощування яких необхідно багато років і чималі кошти.

Викладачі циклової комісії природничих дисциплін Дворська Л. А. та Сновида М. П. провели виховну годину на тему «Не рубай ялинку, збережи її!» в нашому навчальному закладі, основна ідея якої – замінити ялинку зимовою композицією, що створить атмосферу новорічного свята і збереже життя зеленої красуні, адже збереження новорічних традицій не повинно шкодити природі.

Студенти групи Ео-41М підготували новорічні композиції, які були представленні присутнім на заході. Різноманітні ідеї було втілено у реальність, ялинки та новорічні композиції виділялися своєю оригінальністю та простотою у виконанні, а головне вони не потребують великих затрат грошей чи часу. Кожен  зможе повторити шедевр вигаданий студентами та прикрасити свою оселю.

Справді, не обов’язково вирубувати дерево, адже помешкання можна прикрасити ялинковими гілками або поставити штучну ялинку.

Викладачі циклової комісії природничих дисциплін

Дворська Л. А., Сновида М. П.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ



Платформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять