(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ «МЕХАНІЗАЦІЇ С/Г ТА АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ»

Так швидко час біжить, немов пісок крізь пальці,

тому день кожен має залишити слід-

в пізнаннях, вміннях . у душі чи в серці,

щоб з мудрості зернини виріс спілий плід

Ось і збіг Тиждень циклової комісії «Механізації с/г та автомобільного транспорту». Ніби щойно ми складали плани і готувались до різних заходів, а вже сьогодні підводимо риску. Ці п’ять днів видалися дуже багатими на події і ми відкрили безліч нових вмінь, знань, навичок і цікавинок як для студентів, так і для викладачів.

У понеділок 3 квітня викладачі Барбарич С.О та Синовець М.С. організували відкриття виставки кращих студентських робіт з креслення. Свої успіхи продемонстрували Віталік Миськів, Василь Ремщук, Ігор Богоніс та Назар Ткачик (М-11М). Вони поділилися секретами виготовлення акуратних та технічно грамотних креслень.

У цей же день викладач Юрчишин Н.І. провела відкриту виховну годину на тему «Агресія – перший крок до насилля» у групі М-11М. З великим інтересом студенти слухали легенди «Все залишає свій слід» та «Все в твоїх руках», які підшукали і розповіли Віталік Миськів та Влад Солтис. Для того, щоб навчитися контролювати власні негативні емоції , всі присутні пройшли тренінг та психологічні тести.

В рамках тижня було проведено два відкриті лекційні заняття:

  • з дисципліни «Ремонт машин і обладнання» - група М-31М, викладач Грабар В. А., тема: «Ремонт механізму газорозподілу»
  • з дисципліни «Трактори і автомобілі» - групи М-21М та М-22М, викладач Фурдей В. В., тема: «Система живлення карбюраторних двигунів»

Усі запрошені зауважили наскільки цікаво та зрозуміло подавався матеріал. Варто зазначити, що студенти-механіки жваво обговорювали інформацію і задавали багато запитань по темі.

У вівторок 4 квітня викладачі Фурдей В. В. та Яциків М. М. провели конкурс «Найкращий за професією тракторист-машиніст». В рамках цього заходу студенти групи М-31М проходили два етапи – теоретичний та майстер-клас з водіння і обслуговування трактора. За результатами цікавих і чесних змагань перемогу отримав Андрій Самиця.

Яскравим моментом тижня був «Технічний бій з матеріалознавства», який провів викладач Гловин А. Л. Три команди, сформовані з представників груп М-21М, М-22М та А-21М, позмагалися у знаннях, логічному мисленні та швидкості прийняття рішень. Перемогла команда групи А-21М. МОЛОДЦІ !

У середу 5 квітня  викладач Леськів М. С. організував зустріч студентів груп А-31М та А-11М з інспектором сектору Бережанського відділу поліції ст. лейтенантом Соломоном В. С. Представник дорожньої служби дав інформацію про резонансні ДТП, які сталися в Бережанах та районі. Названо причини, що викликають труднощі при керуванні транспортом у темну пору доби і в умовах поганої видимості. Студенти активно задавали запитання і спілкувалися з полісменом.

Фінальною крапкою тижня була цікава пізнавальна конференція на тему «Вклад українських вчених у розвиток авіамоделізму та  космонавтики», яку провели для студентів 1-2 курсів викладачі Синовець М. С. та Барбарич С. О.

Багато нового можна було почерпнути про історію освоєння космосу, про відомих у цій галузі людей та про різноманітні літальні апарати і роль «креслення» у їх виготовленні. Долучилися студенти  Михайло Баковський, Іван Мисюк, Володимир Миськів та Назар Ткачик. Викладач Синовець М. С. продемонстрував спортивну модель планера авторського виконання.

На закінчення дійства всі присутні переглянули відео-матеріали «З життя авіамоделістів Тернопілля»

Голова циклової комісії

Юрчишин Н. І.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять