(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ЕКСКУРСІЯ В ГАЛИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК

В рамках проведення тижня циклової комісії природничих дисциплін з метою підвищення екологічно-орієнтованого світогляду та формуван­ня відповідального і дбайливого ставлення до природи,викладачі Олійник О. М. та Соколовська І. Я. разом з студенти групи ЕоЕк-11м відвідали Галицький національний природний парк, який поєднав у собі дивовижно-контрасний рельєф, охопивши значну територію Галицького адміністративного району Івано-Франківської області.

Пишається парк багатим рослинним та тваринним світом. Унікальним є Центр реабілітації диких тварин, створений з метою реабілітації та подальшого повернення у рідну стихію представників місцевої фауни, що попали в біду. Тут можна побачити оленів благородних, лисиць, єнотів, диких баранів, сарну, вовчицю, орла, сов, яструбів, канюків та інших тварин.

У складі парку функціонує музей «Природа землі Галицької», де представлені експонати тварин колекції графа В. Дідушицького, діорами природних комплексів, ентомологічні, палеонтологічні, мінералогічніта мікологічні колекції.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять