(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ПЕРШИЙ ДЕНЬ ОСЕНІ – ДЕНЬ ЗНАНЬ

Кажуть, що осінь – це час мудрості, розсудливості та здорового глузду. Можливо, в цьому є частка правди. Перший день осені – День Знань. Саме з початком такого часу року відкриваються нові сторінки життя студентів-першокурсників Бережанського агротехнічного коледжу. На майданчику (біля головного корпусу) схвильовано радіють студенти та їх батьки. Сьогодні вони (батько чи мати) прокинулись якнайраніше, аби провести своїх таких дорослих доньку чи сина до коледжу, але уже не за руку, а йдучи поруч, підтримуючи цінною порадою та мудрим повчанням.

Гучно лунає музика, у небо линуть приємні, життєрадісні думки, а господиня коледжу (С. І.Пилипишин) радо зустрічає гостей, які завітали на свято. Це і представники Бережанського районного та міського відділів освіти – Михальчук Г. В. та Даньків С. М, Головацький І. В. – начальник відділу з гуманітарних питань Бережанської РДА, гості Бережанського відділу поліції.

Директор коледжу С.І. Пилипишин привітала усіх першокурсників з початком нового навчального року та побажала міцного здоров’я, взаєморозуміння, наснаги, творчого натхнення та здійснення найзаповітніших мрій. Усвідомлюючи важливість покладених на них завдань, студенти дали урочисту обіцянку стати хорошими спеціалістами та гідними громадянами своєї держави.

Отож, дорогі першокурсники, хай вам щастить, хай вас завжди супроводжує любов і радість від повноцінного студентського життя.

Заступник директора з виховної роботи

Галина Процик

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять