(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ПРО РОБОТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

6 жовтня відбулося друге засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу в 2016-2017 н.р.

На порядку денному підсумки діяльності за вересень, надалі актуальне питання щодо правил прийому на навчання в коледж у 2017 році; йшлося також про атестацію викладачів і результати контрольних робіт на зріз шкільних знань серед студентів І курсу. Та особливо акцентувалася увага на результатах звіту директора С. Пилипишин на вченій раді НУБіП України.

Світлана Ігорівна ще раз подякувала всім за успішну вступну кампанію, адже ліцензійний обсяг набору 2016 року виконано на 66%. Упродовж вересня, крім значної організаційної роботи, проведено ряд цікавих виховних заходів, у чому заслуга як особисто заступника з виховної роботи Г. Процик, так і плідної праці кураторів І курсів. На початку третьої декади місяця викладачі коледжу взяли участь у конференції «Освіта. Техніка. Інформатика» в Жешувському університеті (Польща). Співпраця коледжу з польськими освітянами уже триває другий рік та залучає все більше (що, звичайно ж, радує) викладачів різних дисциплін.

Та аналізуючи перспективи діяльності БАТК, Світлана Ігорівна детально зупинилася на недоліках в нашій роботі, що зазначені в Рішенні вченої ради НУБіП України про стан та перспективи розвитку Бережанського агротехнічного коледжу: треба покращувати якість методичного забезпечення навчального процесу, «який ще не цілком відповідає вимогам сьогодення»; потрібно працювати щодо реалізації ступеневої освіти випускників БАТК з «базовим закладом», активно долучатися до науково-дослідної роботи, зокрема у співпраці з факультетами і кафедрами НУБіП України.

Вчена рада Університету теж рекомендує спрямувати діяльність колективу Бережанського агротехнічного коледжу на «розширення можливостей доступу до освітянських послуг…відповідно до розвитку нових напрямків у техніці, інформаційних технологіях і т. ін.». Усі члени педради погодилися з рекомендаціями щодо необхідності розвитку наукової та інноваційної діяльності коледжу, зокрема у співпраці з Університетом, активізації та диверсифікації міжнародної діяльності. Саме такі напрямки роботи необхідно реалізовувати нашому молодому навчальному закладу, щоб  зайняти гідне місце в освітянському просторі України.

Секретар педагогічної ради коледжу

О. Зборівська

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять