(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ПРО РОБОТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

ПРО РОБОТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

29 грудня відбулося останнє в 2016 році засідання педагогічної ради коледжу.

 

У конференц-залі святкова затишна атмосфера з яскравою ялинкою, що налаштувало на позитив. Та вже початок виступу директора С. Пилипишин насторожив: детальний аналіз результатів нашої роботи впродовж  2016 року в контексті роботи інших відокремлених підрозділів НУБіП України виявив ряд суттєвих недопрацювань. Доповідаючи про участь у нараді з директорами відокремлених підрозділів у НУБіП України 28 грудня, Світлана Ігорівна використала презентацію доповіді К.С. Кваші «Основні підсумки діяльності ВП НУБіП України за 2016 рік» й детально за окремими критеріями показала місце Бережанського агротехнічного коледжу серед інших підрозділів та дала чіткі вказівки щодо роботи на наступний рік. Далі до уваги членів педради запропонувала проект Програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива-2020» на 2017 рік. Отож, означивши перспективи на 2017 і підвівши підсумки роботи року, що минає, подякувала колективу за плідну співпрацю. Директор закінчила виступ щирими привітаннями з Новим роком та Різдвом Христовим.

Наступний виступ – звіт головного бухгалтера М.Гаховської про фінансовий стан коледжу. Приємно було почути, що в новий рік заходимо без боргів.

Звітуючи про роботу циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни, В.Гаховський окреслив план роботи на другий семестр, говорячи про перспективу проведення в коледжі обласного методичного обєднання викладачів фізичного виховання. Зі словами привітань зі святами «передав естафету» виступу заступнику директора з навчальної роботи О. Калаталу, який підвів підсумки заліково-екзаменаційної сесії.

Приємною несподіванкою після обговорення робочих питань став вітальний виступ студентського парламенту коледжу: Дід Мороз та Снігуронька роздали подарунки від профспілкової організації й адміністрації. Новорічні пісні тащирі слова передріздвяних привітань разом із пахощами цукерків та мандаринів наповнили зал. Новорічний настрій заполонив усіх. У 2016 році залишається лише один робочий день…

О.Зборівська

секретар педагогічної ради коледжу

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять