(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКІВ ВП НУБІП УКРАЇНИ «БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ»

З 16.01.2017 року розпочалося навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж».

Під час навчання працівники мають набути знання із загальних питань з охорони праці, а саме: основних положень Закону України «Про охорону праці», Кодекс законів про працю України, Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», правил пожежної безпеки, правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, правил надання медичної допомоги, профілактики побутового травматизму, правил гігієни при навчанні та праці, виробничої санітарії, профілактики побутового травматизму, правил поводження на воді та безпеки дорожнього руху.

До проведення занять залучаються викладачі з охорони праці навчального закладу та запрошені фахівці з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, посадовці: Андрунько В. Є. (підполковник цивільного захисту, начальник циклу практичної підготовки методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Тернопільській області), Гичка П. Є. (начальник відділу Управління Держпраці у Тернопільській області), Радзіх Г. М. (заступник начальника обласного управління фонду соціального страхування від нещасних випадків), Штогрин С .М. ( в. о. начальника відділення соціального страхування від нещасних випадків), Малінський В. Я. (страховий експерт відділення соціального страхування від нещасних випадків), Саламон В. С. (старший інспектор з безпеки дорожнього руху Бережанського відділу поліції у Тернопільській області), Гриньків А. О. (лікар Бережанської центральної комунальної  лікарні), Герасимів С. П. (начальник водолазної служби), Крамар Н. П. (юрисконсульт), Лукашевич І.М. (викладач з ОП).

З питаннями організації та проведення навчання і перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності звертатись до інженера з охорони праці Іваськіва Володимира Михайловича.

31.01.2017р. буде проведено екзамен з перевірки знань працівників постійно - діючою комісією з охорони праці ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж».

Олег Калатало

Заступник директора з навчальної роботи

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять