(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «QUO VADIS EUROPO?»

6-7 березня у Вищій школі заводовій ім. Вітольда Пілецького (м.Освенцім, Польща) проходила Міжнародна наукова конференція «QuovadisEuropo. У роботі конференції взяли участь директор коледжу Світлана Пилипишин, викладач філософії (за сумісництвом) циклової комісії гуманітарних дисциплін Ольга Макух та викладач циклової комісії механізації сільського господарства та автомобільного транспорту Мирослав Яциків.

Доповіді усіх учасників конференції були присвячені проблемам Європи, Європейського Союзу в минулому і сучасності. Розглядалося питання: а чи можливий європейський націоналізм? Чи має право таке поняття на існування?

Багато уваги приділялося у виступах науковців інтересам Європейського Союзу та Російської Федерації. Чи багато тут точок дотику, чи можуть вони коли-небудь бути спільними? Піднімалися питання й анексії Росією Криму, і війни на Донбасі. Європейці засвідчують щирі вболівання за долю українців. Підтримують санкції Європи проти Росії.

Світлана Пилипишин виголосила доповідь на тему: «Особистість в умовах інформаційних викликів у полілінгвальному комунікативному просторі», а виступ Ольги Макух був присвячений темі демократичних цінностей як детермінант суспільних трансформацій в Європейському Союзі. Виступи доповідачок активно обговорювалися усіма присутніми. «Польща зацікавлена у сильному і розвиненому сусідові – Україні, – підсумовував керівник секції професор Патрік Плєскот, – але багато в чому українці мають допомогти собі самі».

Після завершення роботи на секціях відбулася зустріч з ректором Вищої школи, професором Вітольдом Станковскім, в рамках якої обговорювалися подальші шляхи та напрямки співпраці з коледжем на виконання спільних домовленостей, передбачених угодою про співпрацю.

З сумним щемом покидаєш завжди цю країну, але разом з тим задоволений від перебування в ній, від гостинності та привітності поляків, від того високого рівня життя, до якого українцям ще так далеко крокувати.

Викладач циклової комісії

механізації сільського господарства

та автомобільного транспорту

Мирослав Яциків

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять