(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ «СТРАХОВИЙ ВИПАДОК»

14 березня відбулася студентська науково-практична конференція на тему «Страховий випадок» приурочена до Тиждня карєри.

Мета заходу – обговорення та узагальнення результатів наукових досліджень студентів з питань страхування в умовах сьогодення. Для участі в даній конференції зареєструвалися студенти ІІ курсу спеціальності «Економіка підприємства» та «Бухгалтерський облік».

Сьогодні розвиток страхового ринку в Україні відбувається на фоні позитивних змін макроекономічної ситуації в державі при зростанні добробуту населення і посиленні державного регулювання і нагляду за страховою діяльністю. Аналіз сучасного стану, тенденцій і проблем розвитку вітчизняного страхового ринку свідчить про певні здобутки та численні недоліки, притаманні функціонуванню як окремих страхових компаній, так і всієї системи страхування.

На конференцію була запрошена Леся Василівна Якимець – агент страхової компанії «ТАС» . Кожна людина прагне впевненості в завтрашньому дні, стабільності в житті, потребує гарантованого захисту та підтримки у важку мить. Забезпечити такий захист – головна мета Страхової Групи «ТАС». Керівництво даної компанії люб’язно погодилися надати нашим студентам практичні ситуаційні приклади та нагородити кращих трьох учасників подарунковими сертифікатами страхування від нещасного випадку терміном на 1 рік у розмірі 100 гривень: за І місце - Шот Вікторія (група Ек-21М); за ІІ - Тернович Зоряна (Б-21М); ІІІ місце Савіцька Анна (група Б-21М). Сертифікати на 60 грн. та довідник «Правила дорожнього руху» подаровані всім учасникам.

Тези доповідей будуть опубліковані у збірці матеріалів за результатами наукової конференції.

Дякуємо всім студентам , які стали учасниками і брали активну участь у підготовці до студентської конференції.

Викладач циклової комісії

спеціальних економічних дисциплін

О. С. Петрів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять