(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ПРО РОБОТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

4 квітня відбулося чергове засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу.

Директор С. Пилипишин розпочала, як завжди, з приємного: привітала з Днем народження ювіляра Шамлія М. Я.; педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання – з успішною черговою атестацією; студентку групи Б-21М Гевко Людмилу – із зайнятим ІІ місцем в обласній олімпіаді з вищої математики; весь колектив – з довгоочікуваним рішенням Верховної Ради України щодо законопроекту 5240 «Про внесення змін до закону України «Про вишу освіту» щодо ОКР «Молодший спеціаліст». Також Світлана Ігорівна вручила викладачам Яциківу М. М. та Андрусяку О. Б. Подяку «за вагомий внесок у підготовку фахівців аграрного профілю і у справу вдосконалення аграрної галузі» від завідувача навчально-практичного центру (Поплета О. В., Борщівський агротехнічний коледж).

Далі у своєму виступі директор доповіла про підсумки діяльності колективу за березень 2016-2017н.р. і визначила конкретні завдання для подальшої діяльності коледжу. У першу чергу, сьогодні усім слід активувати профорієнтаційну роботу та працювати над ліцензуванням бакалаврських програм.

Щодо мистецького життя Бережанського агротехнічного коледжу: директор висловила подяку всім організаторам і учасникам творчого звіту «Голосіївська весна» й особисто Процик Г. В. (за організацію концерту), Михайлишин О. В. (за оформлення сцени), Юрчишин Н.І. (за авторську поезію та вміння подати її слухачеві). А попереду гала-концерт у Києві, де наш коледж має бути представлений якнайкраще.

Наступний доповідач, методист навчально-методичної лабораторії ДмитрівІ.В. звітувала з результатами моніторингу освітнього процесу. Цього разу члени педради ознайомилися з результатами проведення контрольних робіт на зріз залишкових знань зимової екзаменаційної сесії, який провели, вперше використовуючи можливості платформи дистанційного навчання Moodle.

Далі слово мала Тернова І.В. як завідувач відділення економіки та прикладної екології. Вона доповіла про стан викладання навчальних дисциплін. Позитивним напрямком роботи стала підготовка студентів та активна їх участь у міжнародних і всеукраїнських конференціях, конкурсах, олімпіадах. Викладачі активно популяризують методику проведення бінарних занять. Діяльність відділення багатогранна: різнопланові виховні заходи давно вже не обмежуються стінами коледжу. Приємно, що не минають увагою викладачі жодної важливої дати чи свята.

Заступник директора з навчальної роботи КалаталоО.В., аналізуючи відвідування занять студентами коледжу, наголосив на необхідності покращення контролю з боку викладачів та кураторів груп. Також нагадав про необхідність ширшого використання практичних дипломних проектів, акцентував увагу й на належному оформленні робочих програм та інших документів викладача тощо.

Напередодні свят кожен господар старається навести лад у своїй домівці. Викладачі та студенти Бережанського агротехнічного коледжу вже розпочали роботи з благоустрою приміщень та прилеглих територій вузу. Та ми також маємо обов’язково долучитися до загальнодержавних акцій «Зачисти довкілля», «Зроби Україну чистою» впродовж квітня, аби Великдень у коледжі був справді чистим і світлим.

Закінчуючи засідання, з нагоди прийдешнього свята, Світлана Ігорівна побажала усім колегам, щоб Великдень став справді великим днем: «Нехай Божа благодать зійде на Ваші домівки і родини».

Секретар педагогічної ради коледжу

О. Зборівська

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять