(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ В’ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО

05 квітня 2017 р. у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» були проведені читання пам'яті В'ячесла́ва Казими́ровича Липи́нського — українського політичного діяча, історика, історіософа, соціолога, теоретика українського консерватизму,приурочені до 135-ї річниці з дня народження.Попри те, що його ім’я приваблює багатьох інтелектуалів, воно не є відомим широкому загалу в Україні. Хоча його думки про українську державу й залежність її здобуття мають бути для нас дороговказом.

Відкрив читання та привітав учасників генеральний директор ПАП «Агропродсервіс» Чайківський І. А., який нагадав, що В. Липинський був одним із організаторів Української демократично-хліборобської партії та «Українського союзу хліборобів-державників» і наголосив на тому, що зараз «…аграрії відіграють провідну роль у формуванні України». Далі з привітальним словом звернулася до присутніх директор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» Світлана Пилипишин. Вона коротко розказала про суть філософської, історичної та наукової доктрини В.Липинського. «… важливо черговий раз згадати історичну спадщину В’ячеслава Липинського, особливо – молоді, та підняти проблеми, які є актуальними і зараз, щоб спільними зусиллями знайти шлях їх розвитку», - сказала очільниця.

Зацікавили своїми доповідями Галина Линник (викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін) «Сторінками життєпису В.Липинського» та Богдан Луговий (к.і.н., доцент, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін) «Погляди В.Липинського на формування української державності». Про «Штрихи до взаємодії В.Липинського і Б.Лепкого» доповідав завідувач науково-дослідного та культурно-освітнього відділу ДІАЗ Володимир Парацій, а Лілія Зінчук розказала про постать В.Липинського у фондах музею Книги м.Бережани.

Ведучий Василь Лещук подякував усім за зустріч і наголосив на тому, що такі читання потрібні, адже завдяки їм можна освіжити національну пам’ять, історію. Зокрема пригадати ті проблеми, які були в епоху В’ячеслава Липинського і які ми можемо спостерігати зараз.

Заступник директора з виховної роботи

Галина Процик

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять