(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ХІХ ЗЛІТ СТУДЕНТСЬКИХ ЛІДЕРІВ АГРАРНОЇ ОСВІТИ!

24 травня 2017 У гарних вбраннях, національних костюмах, усміхнені та повні сил та енергії, не зважаючи на те, що багато хто з потягів та автобусів, заходили учасники у відбудований корпус №3 НУ БіП.

На правах господаря, від імені тридцятитисячного колективу університету, першим вітав учасників зльоту студентських лідерів ректор Станіслав Ніколаєнко. « Сьогодні відбулася справді надзвичайна подія- підкреслив він - у НУБіП зібралися представники 18 університетів і більш як 100 коледжів – кращі їхні студенти». Звертаючись до них, очільник вишу запевнив, що протягом цих трьох днів вони набудуть, прекрасного досвіду на агрополітичних дебатах, побувають у прекрасних сучасних лабораторіях, зможуть особисто поспілкуватися з першими особами держави, які братимуть участь у святкуванні 119-річчя НУБіП.

 Сильній державі потрібні люди,сильні духом і фахово кваліфіковані! Саме наш університет дає змогу стати такими. І це не пусті слова: саме завдяки випускникам Alma-mater знаходить сили для розвитку. «Бути такими ж і закликав Станіслав Ніколаєнко учасників зльоту.

Вітання продовжив Сергій Мельник, заступник міністра агропромислового комплексу у 1997-2000 роках, за каденції якого на цій посаді 19 років тому і започаткували зліт студентських лідерів аграрної освіти. Перед його делегатами стояло і стоїть одне завдання: « знаходити нові шляхи, щоб рухатися вперед».

Свої вітання на адресу зльоту надіслала і Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, перший заступник Голови Комітету з питань освіти і науки Олександр Співаковський. Таким був початок зльоту, який надихнув

аграрних лідерів усіх учасників натхненням, силою, витримкою та гарним настроєм на наступні  три дні проведення часу разом з НУБіП України.

А 25 травня 2017 року  розпочалося  із роботи  учасників ХІХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти. В 7 дискусійних клубах за різною тематикою. Дискусійний клуб відвідала німецька делегація на чолі з керівником Німецько-українського діалогу паном Фолькером Зассе.

Відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних вишів України. На порядку денному стояло кілька питань, але головним з них було підбиття підсумків роботи за 2016/2017 навчальний рік і завдання на перший семестр наступного та обрання нового складу керівництво ОРСС.

Нинішній голова організації – Вікторія Уманчик з Уманського національного університету садівництва (який, до речі, прийматиме зліт наступного року) – складала повноваження. На цю посаду члени ради обрали Дар’ю Кривулю, керівника органу студентського самоврядування Сумського національного аграрного університету.

Гостями засідання були представники Гумбольдського університету з Берліна, яких вельми цікавить питання студентського самоврядування в Україні.

Найкраща нота дня: гостем університету був народний артист України Богдан Бенюк.

Що спільного у НУБіП і Богдана Бенюка? Хто знає, той знає, а хто не знає – нізащо не вгадає! А спільне те, що університет і улюбленець святкують народження в один день – 26 травня. Щоправда, виш удвічі старший, але то вже деталі.

Цого ж дня народний артист України Богдан Бенюк  дав творчий вечір для колективу НУБіП. Актор з гумором розповідав про студентські роки, свою кар’єру в театрі і кіно, спілкування з легендарним українським режисером Леонідом Биковим, говорив про соціальну відповідальність і свідомість, виховання студентства, стосунки у сім’ї.  А ще, співав. На сцені з ним вітав учасників зльоту доцент кафедри культурології, заслужений артист України Роман Рудий.

«Їхній тандем протягом двох годин зривав цілком заслужені аплодисменти. А коли цього часу не вистачило, пан Богдан пообіцяв продовжити цю зустріч іншим разом. На пам'ять про візит до НУБіП ректор університету Станіслав Ніколаєнко, з яким у нього давні дружні стосунки, вручив подяку, яка нагадуватиме артисту про сьогоднішній день. Як подарунок на день народження вдячні глядачі вручили йому прекрасний коровай».

26 травня в рамках XIX зльоту іменних стипендіатів відбувся другий етап аграрно-політичних дебатів, участь в якому взяли 14 представників із різних вишів аграрного спрямування, з яких і були сформовані команди.

Нагороди переможцям вручили Фолькер Зассе та Сергій Кваша. Також учасники дебатів отримали подарунки від членів журі та спонсорів заходу. А апогеєм заходу стала зустріч учасників дебатів з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, віце-прем’єр-міністром з гуманітарних питань В’ячеславом Кириленком, міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України Максимом Мартинюком.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подякував студентській еліті за творчий науковий пошук, відмінне навчання і привітав присутніх з річницею Національного університету біоресурсів і природокористування України, на базі якого і проходив XIX зліт студентських лідерів аграрної освіти.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять