(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ПРО РОБОТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

6 червня відбулося планове засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу. Усі знали, що почне директор з приємних новин. І справді, цього разу Світлана Ігорівна привітала викладача англійської мови Гальчак Тетяну із захистом кандидатської дисертації з педагогічних наук. Букет троянд і оплески колег – теж невеличка, але все-таки нагорода за успішне закінчення складної роботи. Отримала нагороду за свою творчість наша поетеса, викладач спеціальних механічних дисциплін Юрчишин Наталія – Диплом І ступеня проекту «Голосіївська весна – 2017» в номінації «Авторська поезія».

А далі за порядком денним про виконані та не зовсім завдання, що ставилися перед  колективом педагогів у квітні-травні. Директор нагадала як про проведені у коледжу, так і про участь в різних заходах в Тернополі та Києві (яскравих подій було більше двох десятків). Серед них найважливіші: результативна участь студентів в обласних олімпіадах, адже з усіх предметів маємо призові місці; участь у святкуванні 119-річчя НУБіП України; ліцензійні справи ОС «Бакалавр» зі спеціальностей «Комп’ютерна інженерія» та «Автомобільний транспорт» пройшли успішно вчену і методичну ради НУБіП України та багато іншого. Усі події завжди яскраво висвітлені на сайті коледжу. До речі, директор  у своєму слові привітала колектив з 6-им місцем серед відокремлених підрозділів за роботу нашого сайту, а викладача Штогрина Сергія ще й відзначили як кращого дописувача, за що отримав Подяку та пам’ятну авторучку. Серед іншої інформації цікавою була розповідь Світлани Ігорівни про стажування у Франції (Університет Шиллера). Усі присутні мали можливість порівняти систему вищої освіти України та країн Західної Європи і почути цікавинки з життя викладачів і студентів Франції, Австрії, Німеччини «з перших вуст».

Робота засідання тривала. Розглядалися та вирішувалися питання актуальні для плідної освітньої діяльності коледжу: розгляд та затвердження Правил прийому на 2017 р. у Бережанському агротехнічному коледжі та необхідних положень для роботи приймальної комісії, які подав на обговорення відповідальний секретар Лещук Василь; слухали доповіді двох голів циклових комісій щодо виконання програми «Голосіївська ініціатива – 2020» (Оберська Надія звітувала про роботу викладачів спеціальних електричних дисциплін, а Якимович Ольга – викладачів фізико-математичних дисциплін). «Справді, у 2016 році зроблено багато в усіх напрямках діяльності, та суттєвими є плани і на майбутній навчальний рік», – підвела підсумки про роботу свого відділення Михайлишин Маріанна. Далі Лещишин Оксана, завідувач методичного кабінету, представила роботи викладачів, які в цьому році братимуть участь в конкурсі «Педагогічні інновації» ДУ «НМЦ «Агроосвіта» у заключному етапі.

На завершення засідання педради виступили заступники директора: Процик Галина оголосила про підготовку до урочистостей з нагоди випускного, які відбудуться 15 червня; Калатало Олег наголосив на необхідності активної роботи в «хмарних» технологіях в напрямі використання їх для обміну досвідом та отримання найсвіжішої інформації з освітнього простору України і світу.

У заключному слові директор усім побажала успішного завершення навчального року, легкої роботи з річними звітами, високих рейтингів та натхнення і сил для найважливішої зараз роботи – вступної кампанії 2017 року.

Секретар педагогічної ради коледжу

О. Зборівська

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять