(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ, ЗАРАХОВАНИХ ДО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ КОЛЕДЖУ

Головним завданням вищого навчального закладу є підготовка досвідчених спеціалістів, адаптованих до вимог сучасного ринку праці, які б могли позиціонувати себе як хороші фахівці своєї справи.

Однією з необхідних умов виконання цього завдання є забезпечення коледжу висококваліфікованими кадрами, в тому числі управлінськими. З цією метою у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» проводиться робота з кадровим резервом управлінських кадрів коледжу.

13 червня відбувся навчальний семінар для працівників зарахованих до кадрового резерву управлінських кадрів коледжу. Цей захід передбачений планом роботи з кадровим резервом на 2017 рік.

Старший інспектор з кадрів Тетяна Федуняк, розповіла слухачам про призначення і принципи резерву керівних кадрів та організацію роботи з резервом управлінських кадрів у коледжі.

Про риси сучасного керівника, принципи раціонального управління, специфічні вимоги до керівника розповіла директор коледжу Пилипишин Світлана Ігорівна, яка звернула увагу на компетентності та здібності керівника необхідні йому у роботі.

Слід відзначити, що досить інформаційно-насиченою для майбутніх керівників була доповідь юрисконсульта Наталії Крамар на тему: «Організаційно-правові засади діяльності керівника». У виступі юрисконсульт провела огляд нормативно правових документів, які регламентують роботу керівника.

Завідувач навчально-методичним кабінетом Оксана Лещишин розповіла про зміст та організацію методичної роботи у коледжі. Розкрила головні завдання та функції навчально-методичного підрозділу.

Про особливості формування психологічного клімату в колективі доповів практичний психолог коледжу Василь Лещук. Його доповідь доповнив тест на визначення психологічного клімату у колективі, який з охотою пройшли усі слухачі семінару.

На завершення, запрошена на семінар завідувач районного методичного кабінету Ольга Жеребецька поділилася досвідом своєї управлінської діяльності, відзначила необхідність проведення таких заходів та запропонувала об'єднати свої сили у роботі з працівниками зарахованими до кадрового резерву.

Старший інспектор з кадрів

Тетяна Федуняк

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять