(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

НАВЧАННЯ ТЕХНОЛОГІЯМ, ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ

«Хто володіє інформацією – володіє світом!». Саме таку крилату фразу Уїнстона Черчіля взяли за девіз на факультеті інформаційних технологій НУБІП України.

Другий рік поспіль представники нашого коледжу беруть участь в літній школі Майкрософт, яка проводиться за підтримки компанії Майкрософт-Україна та відділу по роботі з регіональними навчальними закладами НУБіП України на базі факультету інформаційних технологій.

Цього року тема літньої школи Майкрософт присвячена хмарним технологіям та сервісам в освіті.

Модератором заходу була декан факультету інформаційних технологій НУБІП України Глазунова Олена Григорівна, Слухачі школи протягом 2-х напружених днів мали змогу отримати велику порцію не лише теоретичної а й практичної інформації про новітні технологічні можливості навчання майбутніх фахівців аграрної сфери.

Керівник по роботі з навчальними закладами компанії Майкрософт Україна Наталія Дорош. поділилася основними можливостями, які сьогодні пропонує Майкрософт: Оffice 365, пільгові ліцензійні програми для ВНЗ, середовище для хмарних обчислень Azure, Imagine Academy тощо.

Учасники школи отримали персональний доступ до ресурсів Оffice 365 та під час виконання різноманітних практичних завдань змогли поспілкуватися із представниками Майкрософт. Також цікаві та змістовні, тренінги для учасників школи провели Олена Григорівна Глазунова, Тетяна Володимирівна Волошина та Наталія Дорош. Ці тренінги ознайомили слухачів з сервісами комунікації, коллаборації, кооперації, зберігання файлів, спільної роботи з документами, створення інтерактивних презентацій, опитувальників, електронних посібників, засобів аналітики тощо, які входять до пакету Оffice 365.

Учасники літньої школи вдячні керівництву університету за надану унікальну можливість спілкування з колегами по університету та інших регіональних закладів. Ми отримали той заряд позитивної енергії який необхідний, щоб опанувати мистецтво навчати технологіям з використанням технологій.

Старший викладач,

слухач літньої школи Майкрософт

Сергій Штогрин

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять