(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

 
A
A
A

ІНСТРУКЦІЯ з дотримання правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні та протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу

ІНСТРУКЦІЯ

з дотримання правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні та протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу в ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» у 2022-2023 навчальному році

До уваги студентів і співробітників ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України»

Основні правила поведінки в умовах воєнного стану:

1. Усім співробітникам коледжу неухильно дотримуватися рекомендацій, викладених у «Правилах поведінки в умовах надзвичайної ситуації воєнного характеру, розроблених Державною службою України з надзвичайних ситуацій» (https://dsns.gov.ua/uk/abetka-bezpeki/diyi-naselennya-v-umovax-nadzvicainixsituacii-vojennogo-xarakteru).

2. Перебуваючи на території коледжу, у його приміщеннях, навчальних корпусах чи гуртожитках, слід обов’язково знати місця розташування захисних споруд цивільного захисту поблизу свого місця знаходження.

3. Без необхідності намагатися якнайменше знаходитись поза місцем навчання, проживання, роботи та у малознайомих місцях.

4. При русі у приміщеннях, виході із них, при пересуванні сходинами багатоповерхових корпусів та гуртожитків або до споруд цивільного захисту (сховищ) необхідно дотримуватись правила правої руки (як при русі автомобільного транспорту) з метою уникнення тисняви. Необхідно пропускати вперед та надавати допомогу жінкам, дівчатам, літнім людям та інвалідам, що значно скоротить терміни зайняття укриття чи сховища.

5. У виняткових випадках, у разі потрапляння у район обстрілу чи інший небезпечний район, слід сховатись у найближчу захисну споруду цивільного захисту. У разі відсутності пристосованих сховищ, для укриття необхідно використовувати нерівності рельєфу. У разі раптового обстрілу чи іншої небезпеки та відсутності поблизу споруд цивільного захисту, сховища і укриття потрібно лягати на землю головою в бік, протилежний вибухам. Голову слід прикривати руками. Не можна виходити з укриття до кінця обстрілу чи іншої небезпеки.

6. Під час дії комендантської години: -заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальної перепустки. Це правило не поширюється на переміщення до укриття під час сигналу тривоги; - під час перебування у приміщеннях коледжу, навчальних корпусах чи гуртожитках слід дотримуватися правил світломаскування, а саме: зашторювати вікна, вимикати світло, прибрати з підвіконь усі лампи тощо.

7. У разі виявлення вибухонебезпечних предметів забороняється перекладати їх з одного місця на інше; збирати і зберігати, нагрівати і ударяти; намагатися розряджати і розбирати.

8. Виявивши вибухонебезпечні предмети, на місці виявлення слід вжити негайних заходів з їх означення, огородження і охорони знайдених предметів. Також слід негайно повідомити про це територіальні органи ДСНС та МВС за телефоном "101" та "102".

Протиепідемічні заходи щодо запобігання зараження коронавірусною інфекцією:

1. Викладачі та студенти щодня повинні самостійно заміряти температуру тіла перед виходом на роботу або навчання до коледжу. Якщо під час вимірювання виявлено температуру тіла понад 37,2°С або наявні ознаки респіраторних захворювань, викладачі і студенти не допускаються до викладання і навчання в приміщеннях коледжу (натомість повинні самоізолюватися, звернутися до лікаря та організувати освітній процес дистанційно).

2. Учасники освітнього процесу допускаються до корпусів коледжу й аудиторій тільки за умови одягненої захисної маски/респіратора так, щоб були покриті ніс та рот.

3. Викладачі та студенти повинні обов’язково використовувати захисні маски в аудиторіях та усіх приміщеннях загального користування коледжу та гуртожитків (вестибюлях, коридорах, сходових майданчиках, санвузлах тощо).

4. У разі відмови студентів виконувати норми, визначені МОЗ України, працівники коледжу залишають за собою право попросити студентів залишити місце навчання.

5. Студент та викладач після зняття маски та перед її одяганням повинен ретельно вимити руки з милом або обробити їх антисептичним засобом.

6. Студенти повинні розміщуватися в аудиторії за партами та столами в «шаховому порядку» з дотриманням фізичної дистанції щонайменше 1,5‒2 м (перший ряд столів повинен бути вільним).

7. Викладачі та працівники коледжу зобов’язані провітрювати навчальні аудиторії та лабораторії до початку, після завершення занять та під час перерви з тривалістю щонайменше 10 хвилин. За сприятливих погодних умов рекомендовано відчиняти вікна під час занять.

8. Викладач, який знаходиться у приміщенні, обов’язково повинен використовувати засоби індивідуального захисту (захисну маску/ екран тощо) та дотримуватися дистанції до студентів та інших осіб щонайменше 1,5‒2 м.

9. Викладачі та студенти під час групової роботи в навчальних приміщеннях повинні дотримуватися між собою фізичної дистанції та обмежити обмін роздатковими навчальними та лабораторними матеріалами тощо.

10. Учасники освітнього процесу, які мають погане самопочуття, підвищену температуру чи інші ознаки респіраторних захворювань, не можуть допускатися до проходження навчання чи викладання в аудиторіях, але зможуть долучитися до дистанційного навчання.

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять