Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Завершено перший етап пілотного проєкту

Завершено перший етап пілотного проєкту "Прозора та партисипативна система інвентаризації зелених зон в Україні: іTree4UA

Зелені насадження населених пунктів відіграють надзвичайно важливу у формуванні та збереженні екосистем. Проте питання оцінки кількості та якості екосистемних послуг, які створюють дерева та кущі довкола нас сьогодні потребує дослідження.

Саме пошуку можливостей розв’язання цього питання присвячений пілотний проєкт "Прозора та партисипативна система інвентаризації зелених зон в Україні: іTree4UA" на території Бережанської територіальної громади. До складу учасників цього заходу залучено різних волонтерів: науковців, студентів, вчителів, учнів, мешканців громади та інших добровольців.

Участь у цій акції прийняли і викладачі Бережанського фахового коледжу Ірина Соколовська, Людмила Дворська та Фросина Чумарна, а також студенти: Жига Юлія і Панашій Надія.

245

Загалом, близько тридцяти волонтеріву складі різних груп провели спеціальну інвентаризацію зелених насаджень із визначенням їх координат у парку біля Бережанського замку, в центральній частині нашого міста, а також у сквері по вул. Тернопільській м. Бережани. Далі, науковцями з використанням спеціальної програми і-TreeEco виконується визначення обсягу та вартості екосистемних послуг, які щорічно надаються облікованими насадженнями з підготовкою відповідного звіту.

Врезультаті проведеної роботи можна буде встановити корисність та цінність зелених насаджень у грошовому еквіваленті. Таким чином, кожен член територіальної громади та інші зацікавлені особи будуть мати можливість отримати інформацію процінність кожного деревця чи кущика на облікованій території.

Ірина Соколовська

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація