→ 
A
A
A
 

Екскурсія по старому Львову

  Львів – це місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна його вуличка наповнена стародавнім шармом, ароматом кави, духом романтики та архітектурною довершеністю.
  30 березня студенти груп ЕоК-21М та Ек-31М «Бережанського агротехнічного коледжу» завітали в це місто – культурну столицю України. Екскурсія була надзвичайно цікавою.
  “Високий замок” – одне з перших місць, яке ми відвідали. Він розташований на Замковій горі. Це улюблене місце прогулянок для львів’ян та гостей. Хоч дорога до нього була довгою, але ця краса, яку ми побачили, була цього варта.
  У музей-ресторані «Львівська копальня кави» ми ознайомилися із універсальним нетрадиційним львівським способом видобутку кави. На відміну від Бразилії, де кавові зерна ростуть на деревах, кава у Львові знаходиться глибоко в землі. При спусканні у цю шахту вам обов’язково видадуть шахтерську каску з ліхтарем.
  “Львівська майстерня кави” – це неповторне місце, вона манить до себе відвідувачів запашним ароматом гарячого шоколаду, а також своєю приємною атмосферою та привітним персоналом.
Це була дуже цікава і насичена різними подіями подорож.

 

Голова студентсього
самоврядування О. Дадерко

 


Приєднуйтеся до нас

       

Ми у Facebook