ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

       
 
A
A
A

Виховний захід присвячений Всесвітньому дню води

Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху,
тебе неможливо описати,
тобою насолоджуються,
не знаючи, що ти таке.
Ти не тільки потрібна для життя, ти – саме життя.

  •                                                                                                                                                                                                 Антуан де Сант-Екзюпері 

     22 березня 2016 року викладачі циклової комісії природничих дисциплін Олійник О. М. та Соколовська І. Я. провели виховний захід на тему: «Вода – знайома незнайомка», присвячений Всесвітньому дню води, який був проголошений 22 березня 1993 року генеральною Асамблеєю ООН і з тих пір ця подія відзначається щорічно.
    Метою цього виховного заходу було поглибити знання про воду, її властивості; показати виняткову роль води в природі; виховати дбайливе та бережливе ставлення до водних ресурсів.
    Що таке вода? Дане питання може здаватися не тільки дивним, але навіть трохи неввічливим. Хто ж цього може не знати? Всім відомо, що вода – це сполука Гідрогену та Оксигену, поширена і надзвичайно дивовижна речовина. З нею ми зустрічаємося, коли вранці вмиваємся, п’ємо чай, плаваємо, бігаємо під дощем, не боячись промокнути. Але як виявляється, властивості цієї речовини до кінця не вивчені. Тому одним з етапів виховного заходу був проведений у формі засідання суду, на якому було розглянуто, вивчено і переконливо доведено, властивості цієї речовини.
    Також увазі студентів було запропоновано переглянути відеофільм «Таємниці води».
    З цікавою повчальною доповіддю виступив о. Володимир, від якої всі присутні отримали чимало корисної для себе інформації, яка знадобиться всім у подальшому житті.
    В кінці заходу прозвучала приємна музична композиці у виконанні Івахів Тетяни.
    Нам усім потрібна вода, саме без неї не можливе життя на Землі. Цінувати кожну краплину прозорої чистої води, зберегти нашу планету блакитною – ось завдання кожної людини!

Викладачі циклової комісії
природничих дисциплін
Соколовська І.Я., Олійник О.М.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять