A
A

Спорт. А ми диктуємо моду

4

14 березня в Тернопільському технічному коледжі ТНТУ відбулись змагання з настільного тенісу в залік Спортивних студентських ігор Тернопільщини 2018/2019 навчального року серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, до участі в якій зголосилось 8 команд (16 юнаків та 16 дівчат).

5Першою ракеткою коледжу вважалась ОЛЬГА НИКОРЧУК (група ОФ-31М). Зазнавши поразки в першій грі, у решти матчах вона здобула впевнені перемоги, посівши в особистому заліку ІІ місце.

Друга ракетка коледжу – ОЛЬГА ГЛУЩАК (група ЕкЕо-11М) – виступила, треба сказати, вище своїх можливостей, посівши в підсумку четверте місце в особистому заліку.

Спільні вдалі виступи наших дівчат-тенісисток в підсумку вивели команду коледжу на ПЕРШЕ командне підсумкове місце. Другими стали студентки Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя, а третіми команда Галицького коледжу ім. В.Чорновола

Вдалими були й виступи наших юнаків. Особисте третє місце як перша ракетка коледжу виборов студент групи А-31М ВОЛОДИМИР ДОВБНЯК. Одразу за призовою трійкою в підсумковій таблиці в особистому заліку фінішував ВАСИЛЬ ШВЕДА (група Е-11М) – друга ракетка коледжу.

В командному заліку наші хлопці стали БРОНЗОВИМИ призерами, поступившись командам Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя та Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського

Вдалі виступи наших спортсменів, майстрів малої ракетки, були б неможливими без плідної праці на тренуваннях, які проводила викладач фізичного виховання ІРИНА ГАЛАЙКО.