SEPARATED SUBDIVISION OF
NATIONAL UNIVERSITY OF LIFE AND ENVIRONMENTAL SCIENCES OF UKRAINE
BEREZHANY PROFESSIONAL COLLEGE
A
A
A

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Значущість результатів будь-якої діяльності

не може бути вище цінності здоров'я та життя працівника

Кожного року Міжнародна організація праці визначає новий девіз до Всесвітнього дня охорони праці. У 2024 році Всесвітній день охорони праці проходить під девізом: «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».

Виїзне заняття в пожежній частині

Тренуйтесь сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра

19 квітня 2024 року проведено виїзне заняття в 7 Державній пожежно-рятувальній частині 2 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України у Тернопільській області м. Бережани на тему: «Первинні засоби пожежогасіння. Алгоритм дій під час пожежі» із групами ФП-21 і О-31. Вивчення навчальної дисципліни «Охорони праці і безпека життєдіяльності» передбачає практичне відпрацювання студентами навичок практичного застосування первинних засобів пожежогасіння для ліквідації пожежі.

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Охорона праці і безпека життєдіяльності» в 7 Державній пожежно-рятувальній частині 2 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України у Тернопільській області м. Бережани

Від іскри до пожежі-один крок

29 березня 2024 року в рамках тижня циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін викладач з дисципліни «Охорона праці і безпека життєдіяльності» ЖОВНИЧ Петро Петрович провів виїзне практичне заняття на тему: «Первинні засоби пожежогасіння. Алгоритм дій під час пожежі» в 7 Державній пожежно-рятувальній частині 2 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України у Тернопільській області м. Бережани разом з провідним інспектором ВЗНС Тернопільського РУ ГУ ДСНС України у Тернопільській області Андрієм КУЗІВИМ із групами ЕкО-21/11Ск.

Зустріч з цікавими людьми…

В рамках тижня циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін, викладачем Богданом БІЛИКОМ, організовано «Зустріч з цікавими людьми…», а саме з Любомиром КУЗЯКОМ, керівником гуртка «Радіокеровані літаючі моделі» Центру дитячої та юнацької творчості, м.Бережани. Тема зустрічі: «Безпілотний  літальний апарат, як бойова одиниця, дослідник та помічник».

Засідання робочої групи дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і сак»

14 лютого відбулась, запланована зустріч, робочої групи, методичного об’єднання дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і САК»  з спеціальності 141. Учасниками цієї групи виступали викладачі дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і САК» закладів освіти, які входять в структуру Національного Університету біоресурсів і природокористування України, а також окремих вузів де дана дисципліна є, як одна з основних, що входить до переліку спеціальних дисциплін.

Щоб вибір професії учнями був справді свідомим і вільним

23 січня викладачі циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБІП України» провели профорієнтаційну роботу із здобувачами освіти загальноосвітніх навчальних закладів у Козівській та Купчинецькій територіальних  громадах. 

Студентський освітній акселератор

22.11.2023р. відбувся студентський освітній акселератор на базі навчального-накового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України “Енергетика і автоматика в умовах “зеленого” переходу”, в якому взяли участь студенти групи Е-31 і викладачі ВСП “Бережанський фаховий коледж НУБіП України”. Спікер Ольга БУСЛАВЕЦЬ, заслужена енергетик України, в.о. Міністра енергетики України розповідала про хвилююче питання “Енергетика сьогодні: стан, виклики, перспективи”.

Заняття із професіоналами на підприємстві

Довгий шлях навчання за допомогою
теорій, короткий і ефективний за допомогою прикладів (Сенека)

Для успішної роботи з обраної спеціальності сучасний молодий фахівець поряд із глибокими теоретичними знаннями повинен мати необхідні уміння і навички для ефективного їх застосування на практиці.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СПЕЦІАЛЬНИХ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Студентський освітній акселератор

18.05.2022р. відбувся студентський освітній акселератор “Енергетика і автоматика в умовах “зеленого” переходу” для стундетів - випускників коледжу, а також для викладачів. Роман Кравченко поділився своїм досвідом у сфері цифрової енергетики.