Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Студентський фаховий освітній акселератор “Енергетична безпека в умовах війни”

07.05.2024р. відбувся студентський освітній акселератор на базі навчального-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України “Енергетичний тероризм: виклики, наслідки, рішення”, в якому взяли участь студенти групи Е-31 і Е-21 ск, викладачі ВСП “Бережанський фаховий коледж НУБіП України”. Спікер Ольга БУСЛАВЕЦЬ, міністер енергетики України (2020р), український політик і громадський діяч, кандидат технічних наук, заслужений енергетик України.

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Значущість результатів будь-якої діяльності

не може бути вище цінності здоров'я та життя працівника

Кожного року Міжнародна організація праці визначає новий девіз до Всесвітнього дня охорони праці. У 2024 році Всесвітній день охорони праці проходить під девізом: «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».

Виїзне заняття в пожежній частині

Тренуйтесь сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра

19 квітня 2024 року проведено виїзне заняття в 7 Державній пожежно-рятувальній частині 2 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України у Тернопільській області м. Бережани на тему: «Первинні засоби пожежогасіння. Алгоритм дій під час пожежі» із групами ФП-21 і О-31. Вивчення навчальної дисципліни «Охорони праці і безпека життєдіяльності» передбачає практичне відпрацювання студентами навичок практичного застосування первинних засобів пожежогасіння для ліквідації пожежі.

Підсумки тижня циклової комісії

Тиждень циклової комісії – це своєрідний звіт про роботу  викладачів та здобувачів освіти, можливість продемонструвати досягнення та творчі здобутки. Його проведення сприяє активізації діяльності викладів, підвищенню ефективності освітньої роботи серед студентів.

Конкурс «Кращий за професією»

Перемога в повітрі не в'ється, а руками дістається…

В рамках тижня циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін викладачем Богданом БІЛИКОМ, проведено конкурс «Кращий за професією», зі студентами випускних груп Е-31СК та Е-41.

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Охорона праці і безпека життєдіяльності» в 7 Державній пожежно-рятувальній частині 2 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України у Тернопільській області м. Бережани

Від іскри до пожежі-один крок

29 березня 2024 року в рамках тижня циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін викладач з дисципліни «Охорона праці і безпека життєдіяльності» ЖОВНИЧ Петро Петрович провів виїзне практичне заняття на тему: «Первинні засоби пожежогасіння. Алгоритм дій під час пожежі» в 7 Державній пожежно-рятувальній частині 2 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України у Тернопільській області м. Бережани разом з провідним інспектором ВЗНС Тернопільського РУ ГУ ДСНС України у Тернопільській області Андрієм КУЗІВИМ із групами ЕкО-21/11Ск.

Всеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична онлайн конференція «Сучасна гуманітарна наука в інтерпретації молодих дослідників: виклики воєнного часу»

28 березня 2024 року відбулась Всеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична онлайн конференція «Сучасна гуманітарна наука в інтерпретації молодих дослідників: виклики воєнного часу». Організатором конференції виступала кафедра педагогіки Гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України. До участі запрошувались представники, як педагогічних, так і фахових закладів освіти, з усіх регіонів України.

Зустріч з цікавими людьми…

В рамках тижня циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін, викладачем Богданом БІЛИКОМ, організовано «Зустріч з цікавими людьми…», а саме з Любомиром КУЗЯКОМ, керівником гуртка «Радіокеровані літаючі моделі» Центру дитячої та юнацької творчості, м.Бережани. Тема зустрічі: «Безпілотний  літальний апарат, як бойова одиниця, дослідник та помічник».

Онлайн-лекція на тему: «Електромагнітні технології та рослинництві»

27.03.2024 року у групах Е-41, Е-31Ск, Е-21, К-21, була проведена онлайн-лекція за участі доктора технічних наук, професора кафедри: «Електротехніки, електромеханіки та електротехнологій» Київського Національного університету біоресурсів і природокористування України Червінського Леоніда Степановича на тему: «Електромагнітні технології в рослинництві».

Виїзне заняття з дисциплін: «Автоматизація технологічних процесів і САК» та «Електропостачання с.г.» в ПАП «Агропродсервіс», село Урмань

Знання людині — що крила пташині…

В рамках тижня циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін, викладачами Богданом БІЛИКОМ та Надією ОБЕРСЬКОЮ було проведено виїзне заняття з дисциплін «Автоматизація технологічних процесів і САК» та «Електропостачання с.г.». Згідно робочих програм, на заняттях були розглянуті та опрацьовані такі теми: «Автоматизація мікроклімату в тваринницьких приміщеннях», «Автоматизація кормороздавання та напування тварин ВРХ», «Автоматизація гноєприбирання в тваринницьких приміщеннях», «Автоматизація доїння та первинної обробки молока», «Автоматизовані системи керування технологічними процесами та збору і обробки інформації», «Автоматизація електропостачання (автоматичне вмикання резерву), «Розподіл електричної електроенергії в виробничих приміщеннях», «Внутрішні електричні мережі».

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація