(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Гуртожиток коледжу

Студенти нашого закладу освіти забезпечені гуртожитком, який розрахований на 220 місць.

Матеріальна база гуртожитку забезпечує належні житлово-побутові умови проживання, навчання та відпочинку.

217

Кімнати в гуртожитку розташовані блоками. На кожному поверсі розміщено 10 блоків та кімната для приготування їжі, обладнана сучасними електричними плитами. У блоці є дві кімнати: 2-х та 3-х осіб. Кожен блок має окремий санвузол. У кімнатах зроблено косметичний ремонт, вікна нового зразку (пластикові). Оплата за проживання здійснюється по-семестрово.

8

1214

1113

До спеціально обладнаних приміщень загального користування відносяться: вестибюль із вітальнею і місцем для чергового по гуртожитку, кімната самопідготовки на 30 місць, де студенти можуть підготовитись до занять, провести загальні збори та виховні заходи. До послуг студентів тренажерна зала та сучасні душові кімнати.

65

Студенти гуртожитку мають можливість безкоштовно користуватися мережею Інтернет, в тому числі на основі безпровідного підключення Wi-Fi, що дає можливість працювати в мережі Інтернет із житлових кімнат.

99

Приміщення гуртожитку утримуються у належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил. Закріплена територія та зелені насадження мають естетичний, привабливий вигляд.

34

16

Студентська рада гуртожитку, яка обирається щороку загальними зборами студентів, що проживають у гуртожитку, спільно з адміністрацією коледжу прикладають якомога більше сил, щоб надати приємну атмосферу і зробити комфортним проживання для великої та студентської спільноти, куди завжди хочеться повертатися після насиченого дня, де можна відпочити і потренуватися, провести час з друзями і наполегливо попрацювати над собою з метою здобуття нових знань.

1819

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять