Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Гуртожиток коледжу

Гуртожиток коледжу

Відомості про гуртожиток:

Гуртожиток розрахований на 220 місць. Оплата за проживання в гуртожитку 650 гривень на місяць. Матеріальна база гуртожитку забезпечує належні житлово-побутові умови проживання, навчання та відпочинку.

Комендант гуртожитку – ГЕВКО Галина Петрівна

Вихователь гуртожитку – ГУРКО Любов Теодозіївна

Староста гуртожитку – Софія ПАК  (гр.ОФП-31М)

 

217

Кімнати в гуртожитку розташовані блоками. На кожному поверсі розміщено 10 блоків та кімната для приготування їжі, обладнана сучасними електричними плитами. У блоці є дві кімнати: 2-х та 3-х осіб. Кожен блок має окремий санвузол. У кімнатах зроблено косметичний ремонт, вікна нового зразку (пластикові). Оплата за проживання здійснюється по-семестрово.

8

1214

1113

До спеціально обладнаних приміщень загального користування відносяться: вестибюль із вітальнею і місцем для чергового по гуртожитку, кімната самопідготовки на 30 місць, де студенти можуть підготовитись до занять, провести загальні збори та виховні заходи. До послуг студентів тренажерна зала та сучасні душові кімнати.

65

Студенти гуртожитку мають можливість безкоштовно користуватися мережею Інтернет, в тому числі на основі безпровідного підключення Wi-Fi, що дає можливість працювати в мережі Інтернет із житлових кімнат.

99

Приміщення гуртожитку утримуються у належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил. Закріплена територія та зелені насадження мають естетичний, привабливий вигляд.

34

16

Студентська рада гуртожитку, яка обирається щороку загальними зборами студентів, що проживають у гуртожитку, спільно з адміністрацією коледжу прикладають якомога більше сил, щоб надати приємну атмосферу і зробити комфортним проживання для великої та студентської спільноти, куди завжди хочеться повертатися після насиченого дня, де можна відпочити і потренуватися, провести час з друзями і наполегливо попрацювати над собою з метою здобуття нових знань.

1819

 

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація