ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

A
A
A

 

Заступниця директорки з виховної роботи

викладачка вищої категорії, викладачка-методистка

Галина ПРОЦИК 

Контакти

  Адреса: вул. Академічна 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
  Робочий кабінет: Корпус №1, 3-поверх, №316
  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Тел: (03548) 2-40-90

 

«Яка молодь, як вона освічена і вихована - таке і майбутнє нації»,- ці слова великого Каменяра є домінантою усього виховного процесу у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж». Формування нової генерації  спеціалістів, які мають глибокі професійні знання, нерозривно пов’язане з духовним становленням особистості.

7

Виховна робота в коледжі – це чітко спланована система життєдіяльності студентської молоді, в якій успішно використовується творче поєднання традиційної моделі з інноваційними технологіями. Організація виховного процесу здійснюється в тісній співпраці адміністрації коледжу, педагогічного колективу та органів студентського самоврядування і передбачає розвиток та соціалізацію особистості студентів за різними напрямками, а саме:

  • національно – патріотичне виховання;
  • художньо-естетичне виховання;
  • правове виховання;
  • екологічне виховання;
  • моральне виховання;
  • санітарно-просвітницька робота;
  • фізичне виховання.

Згідно Указу президента України №580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» особлива увага приділяється саме національно-патріотичному вихованню. З цією метою в коледжі проводяться заходи спрямовані на  виховання патріотизму та утвердження любові до Батьківщини, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українців, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

день знань 2019 

Велика увага приділяється розвитку пізнавальних та творчих навичок студентів, інтелектуальних здібностей через систему гуртків художньої самодіяльності.

день знаньконкурс краси 2
43

 

До роботи в різних напрямках виховання студентської молоді долучаються і працівники бібліотеки. Вони готують тематичні вечори, виставки, презентації, зустрічі з цікавими особистостями, випускниками коледжу.

Найбільша відповідальність за виховання студентів лежить на кураторах академічних груп. Важлива частина їхньої роботи – індивідуальне спілкування зі студентами. Завдяки йому вдається своєчасно вирішувати багато проблем, які постають перед молодими людьми.

конкурс краси 11

У Бережанському агротехнічному коледжі не тільки педагоги виховують студентів, а й сама молодь є активними учасниками виховного процесу. Вони проявляють ініціативу, творчість, вчать нас, дорослих, бути комунікабельними, більш терплячими, спонукають жити життям молоді, їх вподобанням і, незважаючи на вік, завжди залишатися сучасними і молодими.

 

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua