(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

«Біблотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу»

Г. Лейбніц

image301 Завідувачка бібліотеки  - Ольга МИХАЙЛИШИН    


                                         image303  Бібліотекарка ІІ категорії - Тетяна МАЛОПІНСЬКА 


  Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бібліотека – одна з найважливіших ланок людської цивілізації. Щоб відповідати цьому високому призначенню, треба завжди бути на рівні часу. Тому життя з кожним днем вимагає нових ідей, знань, поглядів для реалізації основного завдання: збирання та зберігання джерел інформації, надання читачам швидкого, вільного доступу до знань та інформації в усіх формах.

Сьогодні до послуг читачів книжковий фонд , який нараховує більше 50 тисяч примірників, 50 найменувань періодичних видань, абонемент та читальний зал на 60 місць.

Бібліотека коледжу є осередком інтелектуальної культури та центром якісного і оперативного інформування педагогічного та студентського колективів.

Головною метою своєї діяльності бібліотека вбачає у  виховуванні гідних громадян, всебічно розвинених особистостей з широким світоглядом, високим рівнем інтелекту, здатних адаптуватися до вимог сучасного життя, висококваліфікованих спеціалістів, які могли б втілювати новітні перетворення у виробництво. Створювати для користувачів комфортних умов, які сприяли б оперативному, якісному, повному, отриманню потрібної інформації.

Основними напрямками роботи бібліотеки є:

  • Надання допомоги студентам вищого навчального закладу в освоєнні навчальних програм та  оволодінні майбутніми професіями;
  • Сприяння розвитку та розширенню інтересів та здібностей студентів;
  • Знайомство з основами бібліографії;
  • Сприяння вихованню гармонійної, морально-досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов’язку та відкритої до інтелектуального і творчого розвитку;
  • Прищеплення і зміцнення  любові до книги; Навчання орієнтуватися та самостійно  працювати над книгою;
  • Допомога викладацькому складу в поліпшенні навчального процесу, згідно з яким продовжувати  формування книжкового фонду .

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять