Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Відділення комп'ютерної інженерії та електротехніки

 

Михайлишин

 

Завідувачка відділення

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Маріанна МИХАЙЛИШИН 

Контакти

  Адреса: вул. Академічна 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
  Робочий кабінет: Корпус №1 (головний корпус), 3-поверх, №314
  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Тел: (03548) 2-40-90

 

Знання — це скарб, який завжди
знаходиться зі своїм власником.
Золото має свою ціну, а знання
не підлягають вартості.
 

Освіта у коледжі – складова системи освіти України, що є комплексом педагогічних і організаційно-управлінських заходів, спрямованих на забезпечення оволодіння знаннями, уміннями і навичками в обраній галузі професійної діяльності, розвиток компетентності та професіоналізму, виховання загальної і професійної культури.

У відділенні комп’ютерної інженерії та електротехніки здійснюється підготовка спеціалістів за такими спеціальностями: 123 Комп’ютерна інженерія та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Підготовку майбутніх фахівців здійснюють досвідчені і кваліфіковані викладачі, а саме: 15 викладачів вищої категорії, 5 спеціалістів І категорії та ІІ категорії, які забезпечують роботу 2 циклових комісій (фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій і спеціальних електротехнічних дисциплін). Контингент відділення складає понад 300 осіб. За період існування коледжу фахову освіту за даними спеціальностями отримали понад 800 здобувачів.

Студенти відділення неодноразово займають призові місця в олімпіадах з математики, вищої математики, інформатики. Щорічно проходять моніторинг якості освіти, який проводить ДУ НМЦ ВФПО «Агроосвіта». Здобувачі освіти беруть участь у наукових пікніках з фізики та фахових електричних дисциплін. Всі бажаючі мають змогу відвідувати художні гуртки та спортивні секції, а також гуртки пов’язані із фаховими дисциплінами спеціальностей.

Під час навчання студенти проходять практику на таких підприємствах: ВАТ «Тернопільобленерго» «Бережанський РЕМ», ТОВ «Крона», ТзОВ «Галицька зернова компанія», ТОВ «Мега-Ком», магазин «Цифровик», ТОВ «Плітос», ТзОВ «ДКТ-СЕРВІС ЛТД», Компанія «Нео-сервіс», ТОВ «Vivat Servise» та ін.

Крім основної спеціальності здобувачі освіти додатково отримують робітничі професії оператора комп’ютерного набору, слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіки), електрогазозварника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Випускники відділення можуть продовжувати навчання за програмами підготовки бакалаврів відповідних напрямів зі скороченим терміном навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України м. Київ та інших закладах вищої освіти України.

Двері нашого відділення гостинно відкриті для бажаючих здобути престижну освіту в найкращому закладі фахової передвищої освіти!

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація