Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Участь викладачів Бережанського агротехнічного коледжу в засіданні Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ НМЦ вищої та фахової передвищої освіти

4

«Виховна робота як важливий елемент освітнього простору» – саме під таким гаслом 22 жовтня на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти відбулося чергове засідання Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ аграрних ЗВО України. Інформацію щодо роботи ради презентувала Ірина Лепеха – завідувачка кабінету соціально-гуманітарної та виховної роботи. Доповідачі акцентували свою увагу на основних завданнях та ключових моментах в сучасному освітньому середовищі. Марія Ярошко – експерт з питань аграрної політики Німецько-український агрополітичний діалог повідомила про сприяння розвитку інформаційної, дослідницької та комунікативної культури студентської молоді шляхом співпраці ЗВО з проєктом «Німецько-український агрополітичний діалог». Цікавий мінітренінг «Особистісно-орієнтований підхід в роботі з молоддю» провів Василь Ковальчук – доктор педагогічних наук, професор, а Наталія Базима – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова зосередила увагу на доцільності використання технологій взаємодії і комунікації, зацікавивши присутніх психологічним тренінгом ефективного спілкування. Цікавий, корисний для всіх добір матеріалів, викладення питань з опорою на досвід – принцип роботи Надії Єрохіної, заступника директора з виховної роботи ТЕК БНАУ.

23

1

На завершення представники Сумського НАУ презентували програми проведення XXII зльоту студентських лідерів аграрної освіти, а Ірина Степанова – методист Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ поінформувала присутніх про проведення семінару «Конструктивна взаємодія з молоддю як умова створення безпечного і комфортного освітнього середовища закладу освіти» за участю практичних психологів та осіб, на яких покладені обов’язки практичного психолога, та заключного етапу конкурсу «Психолог року», що відбудуться на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» 20-21 листопада поточного року.

Адміністрація та педагогічний колектив коледжу чекає на зустріч та конструктивний діалог з учасниками.

Галина Процик,
заступник директора з виховної роботи
Світлана Куца,
голова методичного об’єднання кураторів академічних груп
67
1110

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація