Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІНІЦІАТИВ: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІНІЦІАТИВ: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НУБІП УКРАЇНИ"

IT-галузь є однією з провідних експортно-орієнтованих галузей економіки України, яка вимагає наявності кваліфікованих кадрів. Підготовка фахівців є одним з головних напрямків діяльності Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ).

2

Для якісного навчання студентів на сучасних рішеннях для автоматизації бізнесу підготовлений і з 02.05.2019 р. надходить в продаж комплект методичних матеріалів по роботі з системами автоматизації бізнесу для використання в навчальному процесі.

До складу методичного комплекту будуть включатися методичні посібники з розробки систем для автоматизації бізнесу, методичні посібники по роботі з прикладними рішеннями для автоматизації бізнесу, дистрибутиви відповідних прикладних рішень і набір інструментів для організації робочих місць для навчання системам автоматизації бізнесу.

Також Методичний комплект включає свідоцтво про статус НЗ – "Центр освітніх ініціатив".

Центр Освітніх Ініціатив (ЦОІ) є зареєстрованим користувачем Комплекту методичних матеріалів із використання систем автоматизації бізнесу для освітнього процесу, що має укладений зі «Спілкою Автоматизаторів Бізнесу» Меморандум про співпрацю.

Використання Комплекту

ЦОІ має право використовувати програмні продукти, які входять до складу Комплекту виключно в навчальному процесі студентів та/або школярів, для якісного викладання у вищих та середніх навчальних закладах предметів стосовно управління та обліку та їх автоматизації на основі застосування сучасних програмних продуктів, рекомендованих «Спілкою Автоматизаторів Бізнесу».

Комплект дозволяє організацію навчального класу/ів до 20-ти робочих місць з можливістю роботи як в файл-серверному, так і клієнт серверному варіанті.

Комплект програм не можна використовувати для поточної експлуатації систем автоматизації організацій та підприємств, тобто накопичення та обробки інформації про реальну господарську діяльність, як окремо, так і в сукупності з іншими продуктами.

Для реальної експлуатації систем автоматизації необхідно придбати комерційну поставку.

Підтримка Комплекту

Для отримання підтримки з програмних продуктів, що входять в Комплект, ЦОІ повинен оформити Освітній супровід, надіславши відповідну заяву на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оформлений освітній супровід дає ЦОІ можливість використовувати наступні сервіси інформаційно-технологічного супроводу (ІТС):

  • Оновлення програм - отримання оновлень програм для автоматизації бізнесу;
  • Лінія консультацій - консультації спеціалістів Служби технічної підтримки телефоном та елек­тронною поштою;
  • Інформаційна система ІТС - найповніший інформаційний ресурс для людей, які працюють з програмами для автоматизації бізнесу - довідники, методики, посібники, консультації щодо використання програм та законодавства;
  • Лекторій - регулярні семінари із оглядом законодавства та його відображення в програмах для автоматизації бізнесу - в очній формі та в форматі відеолекцій;
  • Консультації аудитора - персональні письмові консультації від експертів і аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку.

Детальний опис сервісів, їх переваги, інструкції та умови отримання наведені в єдиному вікні з отримання сервісів - на Порталі ІТС (portal.bas-soft.eu).

Сергій ШТОГРИН,
старший викладач

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація