Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Cемінар-тренінг «Ефективне управління навчальним закладом»

news 20180420 038

19-20 квітня 2018 року на базі ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» відбувся семінар-тренінг для директорів коледжів та технікумів «Ефективне управління навчальним закладом».

Відкривав зібрання Хоменко Микола Павлович, заступник директора ДУ НМЦ «Агроосвіта», який наголосив на головних проблемних питаннях підготовки молодших спеціалістів: фінансування коледжів та технікумів, складання ДПА з української мови у формі ЗНО, підготовка кваліфікованих кадрів та підвищення кваліфікації викладачів. 

news 20180420 003

Вітали делегатів голова Ніжинської районної державної адміністрації Івашин Вячеслав Анатолійович та голова Ніжинської районної ради Бузун Олег Віталійович, які поділилися досвідом тісної та дружньої співпраці з Ніжинським навчальним закладом, що є запорукою успішної роботи.

news 20180420 002news 20180420 004У своїй доповіді директор ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Лукач Василь Степанович висвітлив основні концептуальні засади функціонування навчального закладу в умовах обмеженого фінансування, та наголосив що відповідно до стратегії розвитку НУБіП України "Голосіїівська ініціатива – 2020", «ми позиціонуємо себе як інститут з поглибленою практичною підготовкою, зосередивши увагу на питаннях успішної діяльності навчально-науково-виробничого підрозділу як передумови для зміцнення і модернізації матеріально-технічної бази інституту, що можливо при раціональному розпорядженні ресурсами».

news 20180420 005

Демчук Ірина Олександрівна, в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», розповіла про організацію ступеневої підготовки фахівців: аграрний ліцей – коледж (технікум) – університет (академія, інститут) на прикладі розгалуженої освітньої системи НУБіП України.

На особливостях організації технічної творчості та дослідницької роботи студентів зосередив увагу декан факультету інженерії та енергетики Кушніренко Анатолій Григорович.

Про результативність упровадження наукових розробок ІСМАВ НААН України у навчально-виробничу діяльність підприємств, фермерських господарств та освітніх закладів України, Європейського союзу доповідав Москаленко Анатолій Михайлович, заступник директора з наукової та інноваційної діяльності ІСМАВ НААН України, професор кафедри аграрної економіки ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

news 20180420 020

Старший викладач кафедри менеджменту ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Македон Галина Миколаївна та головний бухгалтер ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Одарич Тамара Григорівна підняли актуальне для студентства питання «Стипендіальне забезпечення студентів: академічні та соціальні стипендії». Особливо зацікавив учасників семінару механізм нарахування додаткових балів та новий порядок нарахування соціальних стипендій.

news 20180420 016news 20180420 018

Про роль студентського самоврядування, форми співпраці з адміністрацією інституту, проведені студентством заходи та подальші плани розповідав голова Студентської ради ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Калінін Андрій.

news 20180420 015

Директор ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» Кропивко Сергій Володимирович розповів про економічну ефективність використання нетрадиційних джерел енергії, зокрема сонячної енергії та енергії вітру, поділився досвідом коледжу з економії ресурсів.

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи інституту Івановський Андрій Володимирович поділився роздумами щодо застосування системи енергоефективності та енерогзбереження з використанням альтернативних джерел енергії.

Учасники обговорили й навчальні проблеми. Так, Литовченко Олена Володимирівна, директор ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж», зупинилася на особливостях ліцензування та акредитації у коледжах і технікумах, проблемах у ліцензуванні робітничих професій.

news 20180420 027

Піднімалося питання і налагодження співпраці ЗВО з іншими структурами. У своїй доповіді директор Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму Попа Леонід Минович розповідав про організацію роботи з випускниками як бізнес-партнерами та особливості практичного навчання.

Директор Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ Литвиненко Анатолій Васильович розповів про модель співпраці між навчальним закладом та сучасним високотехнологічним виробництвом, практику ефективного впровадження дуальної системи в інституті.

Пиндус Василь Васильович, директор Іллінецького державного аграрного коледжу, закцентував на питаннях роботи з науково-дослідними установами НААН України.

news 20180420 030news 20180420 023

Після ділового обговорення, роздумів та жвавих дискусій учасники семінару-тренінгу перейшли до ознайомлення з роботою навчально-виробничих лабораторій та твердопаливною котельнею інституту.

У ході поїздки на навчально-науково-виробничий підрозділ інституту учасники семінару ознайомилися з діяльністю лабораторій рослинництва, тваринництва та переробки с.г. продукції.

news 20180420 050news 20180420 053

news 20180420 101Наступного дня учасники та гості семінару відвідали с. Крути, меморіальний комплекс бою, ряд музеїв м. Ніжина та інших визначних місць.

Директор коледжу
Світлана Пилипишин

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація