ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

A
A
A
Інтелектуальний конкурс «Світ навколо нас»

Інтелектуальний конкурс «Світ навколо нас»

19 травня 2023 року відбувся  інтелектуальний конкурс «Світ навколо нас», який організувала і провела викладачка циклової комісії спеціальних економічних дисциплін Рудник В.І. В інтелектуальній битві зійшлися здобувачі освіти групи А-11М (Акуліч Дмитро, Дуда Віктор, Гавдида Максим)  і  групи М-11М (Смолянський Тарас, Плонський Назар, Савка Богдан).

2У ході конкурсу учасники продемонстрували знання з широкого кола питань, загальну ерудицію, миттєву концентрацію думок, логічне  мислення і вміння працювати в команді. Цікаві і неординарні завдання викликали жваві емоції при обговоренні.

3456

Вболівальники активно підтримували свої команди, заробляючи для них додаткові бали.

7

За підрахунками результатів конкурсів та їх чесністю слідкували справедливі і непідкупні судді Шачко Артем і Сенчик Роман.

8

Дух змагальності, адреналін та драйв панували серед команд-учасниць протягом усього конкурсу. Кожна із команд на високому рівні продемонструвала своє оперативне мислення, інтелектуальний підхід до вирішення запропонованих завдань.

У непростій боротьбі команди по черзі випереджали одна одну, проте, за підрахунками фінального раунду обидві набрали однакову кількість балів. Як сказали хлопці: «Перемогла дружба».

9

Щиро вітаємо усіх учасників  інтелектуального змагання та бажаємо нових перемог та звершень у пізнанні цікавого та незвіданого!

 

Уляна ДУДКА,
викладачка спеціальних економічних дисциплін

 

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua