Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Інтелектуально-пізнавальна гра з інформатики «Найрозумніші»

«Гра не є пустою забавою, це зміст життя, творча діяльність потрібна для розвитку. У грі людина живе і сліди цього життя глибше залишаються в ній, ніж слід дійсного життя» - К. Ушинський.

Фінал конкурсу стартапів «MaterialTech StartUp»

27-29 травня 2024 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника проводився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу стартапів «MaterialTech StartUp». Організаторами якого є Національний Центр «Мала академія наук України» спільно з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Івано-Франківським обласним відділенням Малої академії наук України.

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій

20 травня 2023 року у форматі онлайн конференції відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій на тему «Інформатика та комп'ютерні дисципліни у профільній загальноосвітній підготовці».

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформаційних систем та технологій в бізнесі

Будь-який сучасний бізнес, а тим більше у наших реаліях — це складні та багаторівневі процеси. Рано чи пізно великий чи малий бізнес приходить до питання: як керувати цими процесами. Комусь достатньо прописати їх на папері і потім просто встановити контроль над їх виконанням, іншим прописати на папері — не вихід. Тут на допомогу приходять системи з автоматизації бізнес-процесів.

Методичне об’єднання викладачів математики

11 квітня 2024 року в онлайн форматі відбулось засідання методичного об’єднання викладачів математики ЗФПО Тернопільської області на базі ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України». У ході методоб’єднання проведено ІІ Обласну науково-практичну on-line конференцію «Математична скарбниця».

Математична вікторина

8 квітня в групі Сп-11 викладачкою циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій Анною ВОВК проведено інтерактивне заняття з математики із застосуванням дидактичної гри.

Fake: як розпізнати та протидіяти?

Студентів груп К-11, ОФ-11 залучено до інтернет-конкурсу «Fake: як розпізнати та протидіяти?»

Конкурс допоможе здобувачам освіти навчитися розрізняти фейки та інші підступні види інформаційних повідомлень в інтернеті та ЗМІ, а також — дізнатися захопливі факти про інформаційне суспільство та передумови його появи.

Гостьова лекція «Оптичні телескопи. Спостереження об’єктів Всесвіту»

Зоряне небо здавна привертало увагу людей. Його красу, таємничість звеличували письменники та поети, змальовували художники.  Сьогодні в мережі Інтернет ми можемо побачити безліч неймовірних знімків об’єктів таємничого Космосу – яскравих зірок, далеких планет та галактик. Все це стало можливим завдяки астрофотографії. Астрофотографія - галузь фотографії, яка спеціалізується на зйомці космічних об'єктів Вона використовує різні методи та техніки, включаючи довгі експозиції, спеціальні фільтри та обробку зображень, щоб зробити видимими об'єкти, які не можна бачити за допомогою звичайного ока або звичайної фотокамери.

Підготовка до майбутньої кар'єри: студенти коледжу відвідали провайдера Мегаком

Екскурсії на виробництво були, є і будуть важливою ланкою навчально-виховного процесу сучасного закладу освіти. Завдяки екскурсіям, студенти отримують можливість зблизитися з реальними процесами праці та побачити теоретичні знання у практичному застосуванні.

Пі-вікторина

Числа керують світом
Піфагор

14 березня 2024 викладачкою Оксаною Лещишин у групах К-11 та Е-11 проведено Пі-вікторину. Дана вікторина приурочена до дня народження числа Пі, 65-річчю заснування технікуму, 10-річчю коледжу та 126-річчю НУБіП України.

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація