Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Виховний захід "Пласт як стиль життя"

23 травня 2024 року у групі ОФ-11 під гаслом "Сильні. Сумлінні. Справедливі!" відбувся виховний захід, присвячений українській скаутській організації Пласт. 

Участь у третьому проєкті PROJECT NO. 57649162 «DIGIT 3: DATA COLLECTION AND DIGITALISATION WITH A FOCUS ON UNIVERSITY COLLEGES IN 2024»

14 травня стартував третій проєкт DAAD project no. 57649162 «Digit 3: Data collection and digitalisation with a focus on University Colleges in 2024» Університету прикладних наук Вайнштефан Тріздорф (HWST) на базі ВНАУ, в якому прийняла участь викладачка Уляна ДУДКА.  Цей проєкт відзначається тим, що до нього залучені коледжі аграрних університетів, які є партнерами HWST.

Зустріч з Ганною Гороженко у Бережанському замку

16 травня  студенти групи ОФ-11 стали свідками феєричного дійства. У мальовничому Бережанському замку відбулася незабутня зустріч з відомою авторкою історичних романів Ганною ГОРОЖЕНКО - українською журналісткою, письменницею, телеведучою, кураторкою проєкту з дослідження Українського бароко «Історія зі смаком».

Неформальна освіта у навчальному процесі здобувачів освіти спеціальності Облік і оподаткування

Ідея безперервної освіти є сучасним трендом, тому освітній процес студентів циклової комісії спеціальних економічних дисциплін відбувається не лише в авдиторіях коледжу та на онлайн-платформі Moodle, але й із використанням неформального навчання. Особливо важливий такий досвід для майбутніх фахівців спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Гостьова лекція від практиків для студентів економічних спеціальностей

Добре знає теорію тільки той,

хто оцінку плодів істини довіряє завжди тільки практиці.

Прибуток є одним із найважливіших показників  ефективності та конкурентоспроможності підприємства. У сучасних умовах, коли економічне середовище постійно змінюється та вимагає адаптації, розуміння процесів формування та оптимізації прибутку має вирішальне значення для успішного функціонування підприємства. Саме з цією метою до здобувачів освіти 2-го і 3-го курсів економічних спеціальностей з гостьовою лекцією «Прибуток підприємства: його роль, формування та резерви збільшення в сучасних умовах» завітали представники ПАП "Агропродсервіс" - Анатолій Букай, заступник фінансового директора та Оксана Пелех, економіст галузі тваринництва: ведення ВРХ, щоб поділитися своїм досвідом та знаннями з цієї теми.

Студентська енергія в грі "Монополія": вивчення економічних концепцій через ігровий досвід

Гра "Монополія" відома своїми захоплюючими економічними викликами, які вона ставить перед гравцями. Ця настільна гра, яка вперше була випущена на початку 20-го століття, стала відома своїм піднесеним конкурентним духом та можливістю розвивати фінансові навички.

Представлення проєктів з дисципліни «Менеджмент і маркетинг»

Потреба у генерації нових ідей проявляється у всіх сферах управлінської діяльності. Вимоги до особистості менеджера постійно змінюються відповідно до вимог часу. На сьогодні з’явилась необхідність у менеджері креативному.

Вебінар "Національний банк: історія створення та основні досягнення"

Історія кожної країни нерозривно пов'язана з історією її фінансової системи. Україна не є винятком, і для того, щоб краще зрозуміти шлях, який пройшла наша країна в галузі банківської справи та валютних відносин, варто звернутися до​ історії Національного банку України (НБУ).

Виїзна лекція-екскурсія "Земельні ресурси та їх використання"

"Родюча українська земля — це батьківщина,

яка годує, вчить та виховує своїх дітей",

  Юрій Іздрик

Практичний досвід з використання земельних ресурсів мали змогу отримати здобувачі освіти під час виїзної лекції-екскурсії «Земельні ресурси та їх використання» у фермерському господарстві «Фльонц», який організувала викладачка Ольга ПРОЦИК 22 березня в межах тижня циклової комісії спеціальних економічних дисциплін. 

Краще один раз побачити, ніж сто раз почути….

21 березня 2024 року в межах тижня циклової комісії спеціальних економічних дисциплін здобувачі освіти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали молочно-тваринницьку ферму с. Урмань ПАП «Агропродсервіс». Метою поїздки було проведення практичного заняття з дисципліни «Контроль і ревізія» на тему: «Контроль і ревізія поточних біологічних активів».

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація