Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Виховний захід

Виховний захід "Пласт як стиль життя"

23 травня 2024 року у групі ОФ-11 під гаслом "Сильні. Сумлінні. Справедливі!" відбувся виховний захід, присвячений українській скаутській організації Пласт. 

Захід розпочався зі вступного слова кураторки групи Валентини РУДНИК, яка підкреслила важливість виховання молодого покоління на засадах патріотизму, активної громадянської позиції, поваги до національних традицій, а також зазначила, що Пласт відіграє важливу роль у формуванні моральних цінностей і лідерських якостей у молоді, адже його діяльність спрямована на всебічний розвиток особистості.

32

45

Про історію створення українського Пласту та його сьогодення розповіла пластунка Марта ІВАНЦІВ. Її виступ був насичений цікавими фактами про виникнення та розвиток Пласту, починаючи з 1911 року, коли його заснував український галицький педагог, доктор біологічних наук Олександр ТИСОВСЬКИЙ разом із іншими видатними діячами. Марта  також розповіла про сучасний стан організації, її структуру та основні напрями діяльності. Вона наголосила, що Пласт не лише зберігає традиції, а й активно впроваджує інноваційні методи виховання, залучаючи молодь до різноманітних проєктів, таборувань та волонтерських акцій.

Завдяки цьому заходу студенти групи ОФ-11 змогли дізнатися більше про Пласт, його значення для українського суспільства та можливості, які він відкриває перед молоддю. Під кінець зустрічі учасники подякували  Марті ІВАНЦІВ  та кураторці за організацію та проведення такої цікавої й пізнавальної виховної години.

Валентина РУДНИК,

кураторка групи ОФ-11

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація