Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Презентація проєктів на тему «Мій перший бізнес»

В сучасному світі підприємництво стає все більш доступним для молодих людей, а транспорт є однією з ключових галузей, яка постійно знаходиться в процесі трансформації та розвитку. У цьому контексті відбувся захід на тему "Мій перший бізнес" під час якого студенти груп Ат-31 та Ат-32 представили для обговорення свої бізнес-плани, презентуючи інноваційні ідеї у сфері транспортних послуг.

Майстерклас на тему: «Пристрої з числовим програмним управлінням. Налагоджування, принцип роботи, управління»

У сучасних умовах верстати з числовим програмним управлінням (ЧПУ) широко застосовуються як на великих промислових підприємствах, так і на невеликих. Це вимагає від фахівців глибокого розуміння будови та можливостей цих верстатів, а також навичок їх оптимального використання. Вивчення пристроїв з числовим програмним управлінням стає все більш важливим у наш час, оскільки ці технології знаходять застосування в різних галузях промисловості.

Дефектування та сортування деталей автомобілів: крок до вдосконалення якості ремонту автомобілів

В рамках тижня кафедри автомобільного транспорту 2 травня у групі Ат – 11Б старший викладач Андрій ГЛОВИН провів практичне заняття на тему: «Дефектування та сортування деталей».

Робота лабораторїї електротехніки та основ електроніки

Non scholae sed vitae discimus

Вивчення елементної бази сучасної електроніки, принципів роботи електронних пристроїв та існуючих апаратних засобів дає змогу студентам розробляти та реалізовувати доволі складні та необхідні в сьогоденні електронні пристрої.

Виїзне практичне заняття

Поєднання теорії з практикою завжди було та залишається необхідною складовою повноцінного навчального процесу. Для майбутніх фахівців, які потраплять на виробництво, практичні навички є невід'ємним елементом. Ні одна лабораторія коледжу не може передати таку ж докладну та достовірну нову інформацію для практичних чи лабораторних занять, як студент може отримати, побувавши в реальних умовах виробництва.

Гостьова лекція на тему «Організація і планування технологічних процесів в СТО»

Вже доброю традицією стало проведення гостьових лекцій у Бережанському  фаховому коледжі. Цей вид діяльності сприяє налагодженню тісного взаємозв’язку між навчальним закладом і ремонтно-обслуговуючими підприємствами нашого регіону. Представники підприємств діляться своїм практичним досвідомта допомагають студентам в освоєнні нових знань, як допоможуть їм у їхньому працевлаштуванні по завершенню навчання.

Виховна година «Історія рідного краю»

“Україна — це той край, де кожен кущ, кожна річка має свою легенду.”
Т.Г. Шевченко

В понеділок 29.04.2024 р. в групі Ат-11Б відбулась виховна година на тему: «Історія рідного краю».

Тиждень кафедри автомобільного транспорту

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА

16 листопада 2023 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка «Технології ремонту автомобільної техніки», на якому обговорювалися науково-практичні та теоретичні питання дослідження роботи паливної системи ДВЗ в умовах низьких температур. 

Члени гуртка доповіли про зроблену за вересень-жовтень роботу, поділилися думками про вирішення тих завдань. За цей період студентами складена схема стенду для дослідження роботи паливної системи ДВЗ в умовах низьких температур, досліджено конструктивно-технологічні параметри роботи фільтру системи підігріву дизельного пального в холодну пору року в програмі SOLIDWORKS FLOW SIMULATION.

Захист кваліфікаційних робіт ОС «Бакалавр» спеціальності 274 «Автомобільний транспорт»

Завершальним етапом підготовки фахівця є виконання та захист кваліфікаційної роботи випускником. Основна мета роботи -  систематизація та закріплення теоретичних знань і набуття навичок їх практичного застосування при вирішенні конкретних спеціалізованих технічних, виробничих, економічних або організаційно-управлінських завдань та розвиток навичок ведення самостійних проектно-технологічних та економічних рішень.

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація