Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Оголошення

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

 

Маленькими кроками до перемоги

За вікном падає сніг, хурделиця, а на екрані мультипроєктора зеленіють газони, квітують клумби , плодоносять сади і тішать око затишні куточки спроектованих парків. У коледжі триває захист дипломних проєктів здобувачами освіти за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство».

Від теорії до практики

В рамках проведення практики з дисципліни «Сільськогосподарські машини» викладач Мирослав ЯЦИКІВ разом із студентами групи Аі-31 відвідав два фермерські господарства, які паралельно займалися посівом сої різними способами.

Практичні заняття на станції технічного обслуговування автомобілів

Автосервіс це те, що надає послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспорту. Тому перед підприємствами автосервісу на даному етапі стоїть головна задача: збільшення кількості послуг, що надаються клієнтам, забезпечення якості робіт при низьких цінах. А цього можна досягти лише знизивши собівартість робіт, звівши до мінімуму матеріальні та трудові втрати, які виникають через недосконалість організації виробництва, низький рівень механізації, нераціональне використання обладнання, не відповідний рівень кваліфікації кадрів.

«Здорові рослини – здорова планета»

Щорічно, 12 травня відзначається міжнародний День здоров’я рослин. У всьому світі протягом цього місяця ООН, FAO та МКЗР проводять різноманітні акції спрямовані на збереження навколишнього природнього середовища, а також залучення максимальної кількості громадян до проблем флори та фауни.

Звіт про проведення Тижня безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху у 2021-2030 рр. в Україні триває щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху (з 13 по 19 травня 2024 року). Заходи тижня направлені на обговорення актуальних питань з безпеки на транспорті в Україні в умовах воєнного стану, а також популяризацію дотримання безпечної поведінки на автошляхах, поширення знань про БДР, надання домедичної допомоги потерпілим внаслідок ДТП.

Весна ледачого не любить

Коли яскраво світить сонце у  вікна аудиторій  студентам  важко всидіти в кабінеті. Тому для фахівців спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» ми почали облаштування літнього класу на території біостаціонару, де буде дуже зручно проводити практичні заняття. Ініціаторами встановлення парт та лавок під відкритим небом стали викладачі циклової комісії Інженерних та аграрних дисциплін Михайло СИНОВЕЦЬ і Андрій ІЛЬЧЕНКО за сприянням заступника директора з АГР Петра ЖОВНИЧА.

Виїзне заняття на базі компанії «Контінентал Фармерз Груп»

19 квітня 2024 року здобувачі освіти  спеціальності «Агроінженерія» відвідали виробничу базу блоку Козова «Контінентал Фармерз Груп». Це сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у Західноукраїнському регіоні, залучаючи в свою команду найкращих професіоналів галузі і застосовуючи у своїй діяльності передові практики агровиробництва, новітні технології та сучасну техніку.

Аналіз проїзду перехресть в м. Бережанах

Дотримання Правил дорожнього руху – запорука безпеки на дорозі. Особливо часто аварійні ситуації виникають на перехрестях. Тому, слід регулярно удосконалювати знання  в теорії та на практиці.

Технологічний брейн-ринг

Урок – брейн-ринг дозволяє здобувачам освіти відчути себе ерудитом, частиною команди, згуртовує колектив. Оскільки викладачі постійно шукають нові методи заохочення студентства до навчання, то й заняття проходять дуже різноманітно.

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація