Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Маленькими кроками до перемоги

За вікном падає сніг, хурделиця, а на екрані мультипроєктора зеленіють газони, квітують клумби , плодоносять сади і тішать око затишні куточки спроектованих парків. У коледжі триває захист дипломних проєктів здобувачами освіти за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство».

Сніг розтанув, час готувати землю до посіву

1 лютого, згідно графіку, викладач циклової комісії інженерних та аграрних дисциплін Мирослав Яциків зі здобувачами освіти групи Аі-31, Аі-21Ск провів відкрите лекційне заняття з дисципліни Сільськогосподарські машини, на тему «Машини для основного обробітку грунту».

Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється у мистецтво

Зустріч з нашим випускником

30 листопада здобувачі освіти груп Аі-11ск та Аі-11, (куратори Є.Гороть та М.Синовець), мали зустріч з випускником коледжу, а нині військовим ЗСУ, Олегом ЗАХАРКІВИМ.

Цінуй життя. Живи за правилами дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проводиться другий етап Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня запускається  широка  інформаційна  компанія, з метою якнайширшої популяризації дотримання «Правил дорожнього руху» серед дітей і дорослих та збереження людських життів.

Боярська лісова дослідна станція дарує осінню красу Бережанському фаховому коледжу

На календарі останній день жовтня, але природа тішить  чудовою погодою і є дуже сприятливою для висаджування та укорінення саджанців. Тому на території навчального біостаціонару нашого коледжу кипіла робота: студенти разом з викладачами цілий день працювали і висадили саджанці різних видів декоративних рослин. Посадковим матеріалом з нами щедро поділилися працівники Боярської лісової дослідної станції за сприяння Олександра САНЧЕНКА – начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України.

Виїзне заняття в екзотичному місці

25 жовтня викладачі циклової комісії Інженерних та аграрних дисциплін організували для студентів третього і четвертого курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» дуже цікавий, незвичайний і екзотичний захід-виїзне заняття в господарстві.

FORUM CTO + заклади освіти регіону

19 жовтня в Західноукраїнському національному університеті (м. Тернопіль) відбувся FORUM СТО Тернопіль +  заклади освіти регіону. На одному майданчику мали змогу зустрітися представники СТО, виробники, постачальники, освітяни та студенти – майбутні фахівці спеціальності 274 «Автомобільний транспорт». Модератором  цього форуму був власник  компанії «Автоексперт» Олександр КЕЛЬМ (він же і засновник форуму).

Засідання гуртка «Агроперспектива»

12 жовтня 2023р.  на цикловій комісії Інженерних та аграрних дисциплін відбулося засідання студентського наукового гуртка «Агроперспектива», яке було присвячeнe організації його роботи, залученню нових членів, визначенню основних положень та принципів. Спочатку було обрано  нову старосту Адріану БУБЕЛУ, студентку групи СП-31, та обговорено напрями діяльності гуртківців у поточному навчальному році.

У Бережанському фаховому коледжі оновлено лабораторію основ технології ремонту

4 жовтня на агромеханічному відділенні Бережанського фахового коледжу відбулася репрезентація оновленої лабораторії основ технології ремонту, яка створена з метою покращення якості підготовки студентів. З моменту заснування закладу освіти вона функціонувала, але щоразу потребувала модернізації відповідно то тих технологічних процесів, які відбувалися і відбуваються в галузі машинобудування та ремонту сільськогосподарської техніки. У лабораторії представлені стенди та прилади для діагностування та ремонту енергетичних машин та автомобільної техніки.

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація