Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи ЗФПО Тернопільської області

Методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи ЗФПО Тернопільської області

01 червня 2023 року відбулося методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи ЗФПО Тернопільської області на тему «Особливості організації виховної роботи з учасниками освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні». Модератором заходу став Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі.

Привітавши учасників, Ірина Лещик – методистка ради директорів ЗФПО Тернопільської області подякувала за роботу та наголосила на важливості проведення таких заходів, бо це той «майданчик», який  об’єднує, акумулює і наближає нас до перемоги. 

2

Галина Голуб – голова методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ЗФПО Тернопільської області ознайомила учасників із переліком питань, запланованих до розгляду на засіданні.

Стефанія Грицищин – заступник директора з виховної роботи Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі доповіла про особливості навчання і виховання в коледжі та пріоритетні напрямки роботи.

5

Психолого-педагогічний супровід професійної діяльності педагогічних працівників в умовах сучасних викликів проаналізував виконувач обов’язків завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти ТОКІППО Віктор Кавецький. Практичний психолог фахового коледжу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Т.Шевченка Алла Фурсик наголосила на тому, що під час війни стабільність та надійність зв’язків між усіма учасниками освітнього процесу - запорука ефективної підтримки та допомоги.

3

На завершення Галина Голуб висловила свою щиру подяку за спільну роботу, за чесну і продуктивну працю усіх, за те, що під час війни кожен на своєму місці виконує свій обов’язок перед Україною.

4

Галина Процик,
заступник директора з виховної роботи

 

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація