Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Практичне заняття провели не в аудиторії, а на природі

Практичне заняття провели не в аудиторії, а на природі

25 вересня студенти Бережанського фахового коледжу групи СП-41, з дисципліни «Екологія та природокористування» практичне заняття провели не в аудиторії, а на природі (викладач У.Диня). Ми спільно з працівниками ДІАЗ мали можливість покращити умови навколишнього середовища, прибравши частину території біля бережанського замку від листя. Окрім слів вдячності, ми отримали можливість подорожувати у світ прекрасного: гуляли територією замку Синявських, а також побували на цікавій екскурсії у виставковому залі, яку провели нам у подарунок за нашу працю.

234

Завідувачка науково-дослідного і музейно-просвітницького відділу ДІАЗ у м.Бережани Олена Степанівна Лугова організувала надзвичайно цікаву екскурсію, познайомила нас із творчістю земляка, заслуженого художника України – Олега Шупляка.

56

Відвідавши виставку «Український космос», студенти поринули у піднебесся і світ зірок, отримали нові знання з історії та астрономії, а також - позитивні емоції, яких нам дуже не вистарчає у сьогоднішній час. Якщо говорити про «Двовзори» автора, то це справді дещо містично, адже кожен із нас побачив щось своє у картинах, а скульптури немов живі «споглядали» за нами під час екскурсії. У кожного  з нас появилась маленька мрія, мати хоча б одну таку чудо-картину у своєму будинку, і при цьому якомога більшу, бо споглядати такі краєвиди – дуже приємно.

Неймовірно раді допомогти і принести користь всьому суспільству, а за такі винагороди, працювати буде ще приємніше. Як тільки поступатимуть такі пропозиції від наших викладачів, ми швидко зорганізуємось  і прийдемо на допомогу, бо так, студентське життя стає ще цікавішим і яскравішим. Щиро дякуємо працівникам ДІАЗу та нашим ЗСУ за чудовий та спокійний день.

Надія Кушко,
студентка групи СП-41

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація