A
A
A
Відмінна робота – пристойний результат

Готуючись до змагань обласного рівня, протягом трьох днів змагалися майстри малої ракетки, визначаючи претендентів до складу збірної команди коледжу. Спочатку 22 учасники за круговою системою визначили квінтет у хлопців та переможницю в змаганні серед дівчат.

До фіналу серед юнаків потрапили Петро Дзюбінський (група ЕкЕо-11М), Олег Яцків (Е-11М), Назар Оберський (Е-11М) Василь Тимчишин (ОФП-21М) та чемпіон коледжу з настільного тенісу 2019 року серед юнаків Володимир Довбняк (А-41М).

2

3Двоє учасниць фіналу від дівчат – переможниця цьогорічних змагань Андріана Макар (ЕкЕо-11М) та срібний призер – Ольга Глущак (ЕкЕо-11М).

46

5

У великому фіналі перемогу здобув Володимир Довбняк, срібним призером став Петро Дзюбінський, бронзовим – Олег Яцків.

Сформована за результатами змагань збірна команда коледжу (юнаки: Володимир Довбняк, Петро Дзюбінський та Олег Яцків; дівчата: Андріана Макар та Ольга Глущак) 12 березня 2020 року взяла участь в обласних змаганнях за програмою студентських спортивних ігор Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Підопічні Ірини Галайко зуміли продемонструвати пристойний рівень фізичної й тактичної підготовки і серед семи команд в командному заліку посіли другі місця як серед юнаків, так і серед дівчат.

В особистому заліку студенти коледжу також потрапили в призову трійку: Володимир Довбняк та Андріана Макар стали бронзовими призерами.