A
A
A
Готуємось до серйозних стартів

В коледжі в останню декаду березня та в першу декаду квітня відбулись змагання з футзалу та з волейболу серед студентів перших-других курсів.

З 20 до 28 березня відбувались змагання з футзалу.

Спочатку найкращих визначили серед першокурсників, де найвправнішими виявились студенти групи Е-11М, які перемогли і студентів групи М-11М (посіли 2 місце), і команду групи А-11М.

Серед другокурсників перше місце вибороли студенти групи А-21М. Другою стала команда групи Е-21М.

У суперфіналі грали дві кращі команди першого курсу (Е-11М та М-11М) та дві команди з другого курсу (А-21М та Е-21М).

В підсумку найкраще турнірну дистанцію пройшли футзалісти з групи А-21М. Друге місце за групою Е-11М, замкнули трійку призерів студенти групи М-11М.

1234561314

7 квітня, у Всесвітній день здоров’я, який відзначають з 1950 року, відбулись змагання з волейболу: спочатку найсильнішого визначали окремо на першому і окремо на другому курсі, а потім відбувся фінальний поєдинок між чемпіонами курсів.

Без втрат очок чемпіонами серед першокурсників стала група М-11М, перемігши усіх суперників з рахунком 2:0 (А-11М, К-11М, Е-11М – ці команди саме в такому порядку розташувались у підсумковому суддівському протоколі).

Чемпіоном серед другокурсників стала команда групи А-21М, яка в 2:1 здолала групу М-21М.

У суперфіналі (М-11МА-21М) спортивна пані Фортуна була прихильною до студентів І курсу, які й стали переможцями.

Студенти-спортсмени отримали максимум спортивного заряду, а керівники спортивних секцій взяли час на роздуми, кого ж ще можна залучити до команд з футзалу та волейболу для якісної підготовки до змагань, присвячених 125-річчю НУБіП України, та Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів ЗФПО.