ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

A
A
A
Участь в науково-методичному семінарі  «Школа педагогічної майстерності»

Участь в науково-методичному семінарі «Школа педагогічної майстерності»

13 вересня 2023 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України у змішаному форматі (очно-дистанційному), відбувся науково-методичний семінар «Школа педагогічної майстерності», для науково-педагогічних працівників зі стажем роботи до 3-ох років. В заході взяли участь молоді педагоги коледжу, яким важливо отримати нові знання та посилити теоретичні та практичні навики педагогічної підготовки у професійній діяльності.

Науково-методичний семінар проведений з метою підвищення якості освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році, посилити педагогічну підготовку молодих фахівців, ознайомити учасників з передовим педагогічним досвідом, налагодити співпрацю науково-педагогічних працівників у справі гуманізації і гуманітаризації професійної підготовки  студентів НУБіП України в умовах воєнного стану.

Із вітальним словом, виступив ректор НУБіП України, академік НАПН України, академік НААН України, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки Ніколаєнко Станіслав Миколайович. У своїй доповіді Він підкреслив сутність функціонування і навчання в нових політичних, соціальних та культурних реаліях життя, а зокрема в умовах воєнного стану. Звернув особливу увагу на покращенні та інтеграції освітньої діяльності університету з метою підвищення його рейтингу не лише у межах України, але й на міжнародній арені закладів освіти.

12

Не менш важливими та цікавими були доповіді усіх представників робочої групи науково-методичного семінару.

Рудик Ярослав Михайлович, начальник навчального відділу, кандидат педагогічних наук, доцент, ознайомив науково-педагогічних працівників з особливостями організації освітнього процесу у форматі змішаного навчання. Ознайомив з документами, що регламентують організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану, розкрив можливості для реалізації змішаного навчання та на практичних прикладах, допоміг якісно та чітко пояснити як навчати студентів в умовах сьогодення.

Осадченко Інна Іванівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи та реабілітації, ознайомила науково-педагогічних працівників з інноваційними формами та методами навчання  під час війни.

Мартинюк Ірина Анатоліївна, виконувач обов’язків завідувача кафедри психологічних наук, доцент говорила про активність студентів, що забезпечує адаптивність в умовах війни, запропонувала шляхи підтримки психічного здоров’я здобувачів.

Омельченко Людмила Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології, розкрила сутність поняття «стресостійкості», надала практичні поради взаємодії «викладач-студент» в умовах стресових ситуацій, надала практичні поради молодим педагогам щодо збереження психічного здоров’я.

Базелюк Василь Григорович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри управління та освітніх технологій розкрив сутність і структуру поняття «професійна компетентність викладача», надав практичні поради щодо реалізації компетентності в умовах воєнного стану, а також розкрив шляхи і засоби досягнення освітніх цілей, що забезпечує підвищення якості освітнього процесу.

Дудник Юрій Ігорович, асистент кафедри психології, аспірант за спеціальністю 053 «Психологія» обґрунтував напрями удосконалення освітнього процесу у закладах вищої освіти в умовах воєнного та повоєнного стану у країні, окреслив основні напрями оптимізації навчальної діяльності студентів у воєнний та повоєнний час.

20230917 231536

Інформація, яку отримали молоді педагоги, є неоціненним досвідом і знаннями, які в професійній діяльності будуть допомогою. Навчальна діяльність молодого викладача, була зосереджена на інші умови праці у той час коли вони здобували освіту, але жахлива реальність сьогодення, спонукає отримувати додатковий досвід у роботі, потребує розвитку не лише педагогічних навиків, але й отримання психологічних знань у науково-педагогічній діяльності.

Щиро вдячні організаторам, колективу Національного університету біоресурсів та природокористування України за високо організований рівень науково-методичного семінару та спікерам за змістовні, цікаві, теоретичні знання, вичерпні доповіді та практичні поради.

Дякуємо за співпрацю!

Уляна ДИНЯ

викладачка циклової комісії інженерних та аграрних дисциплін

 

© 2023 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація