Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НУБІП УКРАЇНИ ННІ ЕНЕРГЕТИКИ, АВТОМАТИКИ І ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НУБІП УКРАЇНИ ННІ ЕНЕРГЕТИКИ, АВТОМАТИКИ І ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

 

Важливим етапом у житті кожного абітурієнта є вибір спеціальності та закладу вищої освіти. День відкритих дверей - це один з найважливіших заходів, оскільки саме в цей день абітурієнту надається можливість остаточно прийняти рішення вступати або не вступати в обраний університет. Для тих же, хто ще не визначився з вибором – це  хороша можливість ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання і визначитися, чи підходить даний навчальний заклад чи ні.

1 квітня 2023р. студенти 4 курсу спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка разом з кураторкою взяли участь у дні відкритих дверей, що проводився нашим базовим закладом освіти, зокрема,  ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України, у очному форматі.

2

3

З привітальним словом перед майбутніми абітурієнтами виступили Віктор Каплун, директор ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, Світлана Гошовська, керівник департаменту навчання та розвитку компанії «ДТЕК-Мережі», завідувачі випускових кафедр.

На зустрічі були присутні випускники 7 коледжів, зокрема, Бережанського фахового коледжу, Київського фахового коледжу міського господарства, Мирогощанського аграрного фахового коледжу, Ніжинського фахового коледжу, Немішаївського фахового коледжу, Прилуцького технічного фахового коледжу, Таращанського технічного та економіко-правового коледжу.

Представники випускових кафедр, які презентували освітні програми інституту, зробили все можливе, щоб не залишити байдужим жодного відвідувача університету. Завідувачі кафедр розповіли гостям про всі перспективи навчання та продемонстрували сучасні лабораторії.

4567891011121315141617

Учасники заходу мали змогу познайомитися із спеціальностями, отримати відповіді на всі запитання щодо вступу, навчання, дозвілля та студентського побуту.  

Ольга Якимович,
голова циклової комісії фізико-математичних дисциплін
та інформаційних технологій

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація