Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Я люблю Україну

Я люблю Україну

15 лютого 2024 р., напередодні Дня єднання, викладачі циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін провели розважально-пізнавальне шоу-змагання «Я люблю Україну». 16 лютого Україна відзначає День єднання, який президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ заснував на тлі попереджень про можливу війну. Для підняття духу і, щоб зменшити психологічний тиск, президент України встановив нове свято, покликане нагадати, що саме в єднанні - наші сила та міць. «Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання», - сказав тоді президент. Так з'явився День єднання.

У шоу змагалися дві команди – представники «жовтих» та «синіх». Представниками жовтих стала група Е-31, капітан команди – Роман ІВАНІВ, а синіх – групи Е-41, Е-31Ск, капітан - Олег СТОРОЖКО. Ведучою заходу була – Надія ОБЕРСЬКА, а в склад журі увійшли куратори груп Богдан БІЛИК та Оксана ДУДАР. 

23456789

Шоу-змагання складалось з 7 раундів а саме: «ВІДЕОДУЕЛЬ», «ПРАВОПИС», «ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ», «РІДНИЙ КРАЙ», «ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ», «ХТО Я?», «КРОКОДИЛ».  Метою завдання раундів було створення умов для розширення уявлення здобувачів освіти про Україну, її історичне минуле і сьогодення; духовні та матеріальні цінності, народні традиції та національні символи; мотивувати студентів до вивчення історії рідного краю; сприяти розвитку вміння працювати в команді, висловлювати аргументовану думку, творчо мислити; виховувати почуття гордості, патріотизм, людяність, доброту, чесність, працьовитість; прищеплювати шанобливе ставлення до історії та культури своєї держави та рідного міста.

З невеликим відривом, переможцями конкурсу стала команда «синіх», Всі учасники отримали солодкі призи.

Наша молодь вражає. Адже такі конкурси ще раз підтверджують, що українська молодь обдарована,  талановита  і об’єднана, як ніколи.

ДЯКУЄМО ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою та в такий складний час організовувати дозвілля!

Надія ОБЕРСЬКА,
голова циклової комісії 

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація